Advert

Korkma dönmeyiz yolumuzdan

"On Kıta Bir Vatan, İlelebet İstiklal" temalı yarışmada birinci olan öğrenci İbrahim Aybey’iİl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın makamında kabul etti

Korkma dönmeyiz yolumuzdan
Korkma dönmeyiz yolumuzdan Admin
Bu içerik 63 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Meslek Lisesi öğrencilerine yönelik ''On Kıta Bir Vatan, İlelebet İstiklal'' slogan yarışması Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda COVID-19 salgını da dikkate alınarak çevrim içi düzenlendi.Düzenlenen yarışmada Çevrim İçi Slogan Yarışmasına katılan Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi İbrahim Aybey, "Korkma Dönmeyiz Yolumuzdan, Dinmez Ezan, İnmez Göklerde Dalgalanan" sloganıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü yazı-inceleme komisyonu tarafından Afyonkarahisar'da birinci seçildi.

HEDİYE TAKTİM ETTİM 

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın; "Öğrencilerimizin İstiklal Marşı Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u daha iyi tanımaları Milli Mücadelemizin amaç ve ruhunu daha iyi anlamaları için düzenlenen yarışmaya katılan bütün öğrencilerimize teşekkür ediyor ve birinci olan öğrencimiz İbrahim Aybey'i tebrik ediyorum" dedi. Ziyaret İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın öğrenci Aybey’e; Katılım Belgesi, Şilt ve Mehmet Akif Ersoy'un Safahat eseri vermesi ile son buldu.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #metinyalçın #mehmetakifersoy #millieğitimbakanlığı #afyonkarahisar #covıd-19
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi