Advert

Başkan yerinde inceliyor

Göreve geldiğinden bu yana gönül belediyeciliği ışığında, farkındalık oluşturan yönetim anlayışını ortaya koyarak sıkılmadık el, ayak basmadık mahalle bırakmayan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, son ziyaretini Dervişpaşa Mahallesi’ne yaptı

Başkan yerinde inceliyor
Başkan yerinde inceliyor Admin
Bu içerik 57 kez okundu.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Hz. Ali Camii (Hastane Camii) kıldığı Cuma namazının ardından Mahalle Muhtarı Vedat Boztay ve mahalle sakinleriyle biraraya geldi. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Murat Öner ve birim müdürleriyle birlikte gerçekleşen ziyarette mahalle sakinlerinin talep ve şikayetlerini dinleyen Başkan Zeybek, yapılması gerekenleri ilgili birim amirlerine iletti.

SORUNLARI GÖRDÜK

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek; “Seçimden bu yana her ay mahalle muhtarımızla toplantılar gerçekleştiriyor, kendi aramızda sorunları ve talepleri istişare ediyoruz. Yine her Cuma da bir mahallemizi ziyaret edip vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinleyip, sorunları yerinde görüp, vatandaşlarımızla hasbıhal ediyoruz. Bugün de Muhtarımızın daveti üzerine Dervişpaşa Mahallemizdeyiz. Vatandaşlarımızın taleplerini dinledik, sorunları yerinde gördük” dedi.  Dervişpaşa Mahallesi Muhtarı ise Vedat Boztay ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Muhtar Boztay, “Sağolsun Başkanımız ve ekibini mahallemizde misafir ettik. Mahallemizin eksiklerini, yapılması gerekenleri ilettik. Ziyaretlerinden dolayı kendisine ve ekibine şükranlarımı sunuyorum” dedi. Başkan Mehmet Zeybek, Mahalle Muhtarı Vedat Boztay'a ziyaretin anısına Kur'an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

>>>ODAK HABER MERKEZİ 

 

 

 

 

 

 

 

#odakgazetesi #afyonbelediyesi #afyonkarahisar #mehmetzeybek #türkbayrağı #ziyacoşkunkaradeniz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜK İHALE SONUÇLANDI
BÜYÜK İHALE SONUÇLANDI
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı