KADINLAR BAŞARMAYA DEVAM EDİYOR

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Orman ve Su İşleri Eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu ve beraberindekiler ile Emirdağ Kadın Kültür Evi ile Kadın Kooperatifi Üretim Atölyelerinde incelemelerde bulundular

KADINLAR BAŞARMAYA DEVAM EDİYOR
KADINLAR BAŞARMAYA DEVAM EDİYOR Admin
Bu içerik 42 kez okundu.

Emirdağ Kadın Kooperatifi Ahşap ve Bakliyat Atölyelerinde yöresel ürünleri inceleyen Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek burada yapılan tüm ürünlerin birbirinden güzel olduğuna dikkat çekerek, emek veren herkese teşekkür etti.

Önemli Bir Noktadayız

Kadın Kültür Evleri’nin tüm Türkiye’de büyük yankı uyandırdığına ve örnek teşkil ettiğine değinen Vali Gökmen Çiçek; “Emirdağ’da artık kadınlarımız Avrupa’dan gelen misafirlere hikâyeler anlatacak. Kafeteryaları, saunası, yüzme havuzu olan son model muazzam bir yer var. Anlatılamayacak kadar güzel bir yer Kadın Kültür Evimiz” ifadelerini kullanarak Kadın Kültür Evinde olan etkinliklere değindi.  Gökmen Çiçek, Tüm Türkiye’de kadınların ticarete atılması için gerekli çalışmaların yapıldığını belirterek; “Gerçekten kadınlara en çok yatırım yapan il Afyonkarahisar. Türkiye’de kadına bizim kadar önem veren başka bir il yok. Türkiye’nin en mutlu 2. İline de bu yakışır.  Kadın Kültür Evlerimizi ilimizin tüm noktalarında ulaşılabilir hale getirmek için çalışmalarımız sürüyor. El emeği göz nuru birbirinden güzel ve doğal ürünlerin talepleri şimdiden beklenilenin üzerinde yer alıuyor. İnşallah el birliğiyle daha güzel işler yapacağız” dedi. Gökmen Çiçek konuşmasının ardından Kadın Kooperatifleri üretim atölyelerinde kadın emeğiyle hazırlanan ürünlerin satışının yapılacağı Emirdağ Kadın Kültür Market’in açılışı yaptı.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

 

 

 

 

 

 

#gökmençiçek #kadınkültürevleri #ormanvesuişleribakanlığı #güçlükadın #afyonkarahisar #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyon Vakıfbank
Şampiyon Vakıfbank
Ev ev değil,  uyuşturucu deposu
Ev ev değil, uyuşturucu deposu