Advert

Baharı birlikte karşıladılar

İYİ Parti Dumlupınar İlçe Başkanlığı, Milletvekilleri ve Türk Dünyasından konukların katılımıyla büyük Türk bayramı Nevruz’u kutladı. Programa ilimizden geniş katılım oldu

Baharı birlikte karşıladılar
Baharı birlikte karşıladılar Admin
Bu içerik 40 kez okundu.

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve Başkan Yardımcısı Celal Bursalıoğlu, Yönetim kurulu üyeleri Ahmet Hastürk ve Şaban Çallıöz’de Nevruz kutlamalarına katıldı.“Türk Dünyası Baharı Birlikte Karşılıyor” sloganıyla yapılan program hafta sonunda Kütahya Dumlupınar’da gerçekleştirildi.

Andımız coşkuyla söylendi

İYİ Parti Milletvekilleri de dahil birçok ismin katıldığı programda, demir dövmeden at gösterisine, folklordan, ateşten atlamaya birçok etkinlik gerçekleşti. Öte yandan programa; Sürgündeki Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı HızırbekGayretullah ve bakanları, Irak Türkmen Cephesi Türkiye Temsilciliği Mehmet Tütüncü, Tebrizli Türk Düşünür Rahim Cavadbeyli de katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının söylenmesinin akabinde Andımız coşkuyla okundu.Etkinlikler dans gösterileri, halk oyunları ve sanatçıların konserleriyle devam etti. Kutlamalara katılan konuklar birer konuşma yaptı. İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri de yakılan ateşten atladılar.Programın sonunda katılan protokole günün anısına özel birer plaket verildi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

#İyiparti #muhammet mısırlıoğlu #nevruzbayram #türkdünyasıbaharıbirliktekarşılıyor #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi