Advert

Genç kadından 1,5 aydır haber alınamıyor

Konya’dan Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesi’ne eşiyle birlikte tatil amaçlı gelen Musa Karaoğlan, 28 yaşındaki eşi Emel Karaoğlan’dan 1,5 aydır haber alamıyor.

Genç kadından 1,5 aydır haber alınamıyor
Genç kadından 1,5 aydır haber alınamıyor Admin
Bu içerik 489 kez okundu.

Aslen Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesinden olan ancak Konya’da oturan Musa Karaoğlan, en son 12 Şubat 2021’de eşi Emel Karaoğlan’ı ailesinin yanına tatil amaçlı götürdü ve kendisi tekrar Konya’ya döndü. 2 gün sonra Konya’dan tekrar Bolvadin’e dönen Musa Karaoğlan, eşinin polis eşliğinde kadın sığınma evine gittiğini öğrendi.

“EN SON ATM’DEN PARA ÇEKMİŞ”

2 çocuğunu ve 11 yıllık eşini geride bırakıp kadın sığınma evine yerleşen genç kadın, buradan da 23 Şubat 2021 tarihinde kaçarak kayıplara karıştı. Odak Haber Merkezimize ulaşan genç kadının eşi Musa Karaoğlan, eşinin psikolojik tedavi gördüğünü ve ilaç kullandığını söyleyerek, “Eşim en son Afyonkarahisar’daki bir bankanın ATM’sinden para çektiğini ve Afyonkarahisar Merkezde yalnız yaşayan 2 bayanın yanında kaldığını belirledik ancak orada da bulamadık” dedi.

ÇOCUKLARIM ANNELERİNİN YOKLUĞUNA DAYANAMADI

Birisi 8, diğeri 6 yaşında iki çocuğunun olduğunu ifade eden Karaoğlan, “Çocuklarım annelerinin yokluğuna dayanamadı ve 6 yaşındaki oğlum büyük bir travma yaşayarak, havale geçirdi. Psikolojisi iyice kötü duruma ulaştı. Şuanda çok zor durumdayız. Eşimin hayatta olup olmadığını dahi bilmiyorum. Hayatından büyük endişe duyuyorum” dedi.

HAYATINDAN ENDİŞE ETMEKTEYİZ

Kayıp genç kadının kardeşi Elif Kocabaş ise, kardeşinin eşi ve 2 çocuğu ile irtibat kurmadığını belirterek, “Kardeşimin çocuklarıyla da irtibat kurmaması bizi can güvenliği acısından endişelendirmektedir. Kız kardeşimin bulunmasını istiyorum. Hayatından endişe etmekteyiz, kendisi ağır psikiyatri ilaçlar kullanmaktadır. Eğer zorla alıkonuluyorsa yada başına herhangi bir şey gelmiş ise öğrenmek istiyoruz” dedi. >>GÖKHAN KOCAASLAN/ODAK ÖZEL HABER

 

#bolvadinilçesi #kayıp #afyonkarahisar #musağkaraoğlan #konya #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜK İHALE SONUÇLANDI
BÜYÜK İHALE SONUÇLANDI
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı