Advert

MÜSİAD Afyon’u Temsilcilik düzeyinden şube haline getirdi

MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi 2.Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Ahmet Karakol yeniden başkan seçilirken, “Bizler ekonomik faaliyetlerimizin yanında, toplumun dertleriyle dertlenerek, çözüm oluşturmak, milletimizin çıkarlarını her şeyin üzerinde tutmak için mücadele veriyoruz” dedi

MÜSİAD Afyon’u Temsilcilik düzeyinden şube haline getirdi
MÜSİAD Afyon’u Temsilcilik düzeyinden şube haline getirdi Admin
Bu içerik 34 kez okundu.

BAŞARIYA

İTTİFAKLA

GÜVEN

DESTEĞİ

Geniş bir katılımın olduğu genel kurulda yeniden Başkan seçilen Ahmet Karakol açılış konuşmasını yaptı. Karakol, “MÜSİAD kurulduğu günden bugüne kadar değerleri doğrultusunda yürüttüğü faaliyetleri, yalnızca bir iş adamları derneği takvimiyle sınırlandırmamış, gerçek bir sermaye platformu olarak ülkemizin kalkınması için mevcut sorunları tespit etmek ve bunların çözümü için fikir üretmeyi öncelikleri arasına almıştır”dedi. Vali Gökmen Çiçek, “MÜSİAD Türkiye için çok önemli ama bizim ilimiz Afyonkarahisar için bir başka önemli. Ahmet Karakol Bey artık benim baba dostum. Onun başkanlığında yönetimiyle, birlik ve beraberliğin, bir birilerine olan inançları, sık sık disiplinli olarak yaptıkları toplantılar, aldıkları kararlar beni çok heyecanlandırıyor” dedi.

BİZ 24 SAAT HAZIRIZ

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ise, “Yatırımların teşvik edilmesi için ne gerekiyorsa yapılacak.  Bununla ilgili yeni çalışmalar yapılıyor. Ben buradan Oda, borsalara, MÜSİAD gibi STK’ların çalışmalarda öncü olmasını istiyorum. Sizler de öncü olursanız çok faydalı olur” dedi. AK Parti Milletvekili Ali Özkaya ise, “Bize düşen 24 saat hazırız. İmkanımız ve gücümüz neye yetiyorsa her daim hazırız. İnsanoğlu için en hayırlı işlerden birisi helal rızık kazanmak. İnsanların ahlaklı, faziletli olmasının temeli helal rızık. Bize düşende bu alanda gayret edenlerin, sizlerin önünü açmak” dedi.

SİZLERİN YANINDAYIZ

 AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ise yaptığı konuşmada, “Her zaman sizin yanınızda, sizlerle kol kolayız. Üreten, istihdam sağlayan herkesin destekçisiyiz. Yasal çerçevede bizim üzerimize düşen yapılması gereken ne varsa, her zaman sizlerin emrine amadeyiz” dedi. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Sizler yürekli davranarak, iş yeri açıp, istihdam sağlayarak bu ülkenin gelişmesine katkıda bulunuyorsunuz” dedi. İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, “MÜSİAD Başkanımız her alanda başarılı olduğu gibi MÜSİAD’ta da bayrağı elinde aldığı günden itibaren ekibiyle beraber, çok önemli örnek olacak çalışmalar yaptılar” dedi. MÜSİAD Genel Başkan Vekili HıfsıSoydemir, “Dünyada yaşanan gelişmelerin sonucu olarak ekonomik dengelerle değişiyor. Gelecekte söz sahibi olma iddiasında olan devletler, tedbirlerini alıyor ve gelecek planlarını yeniden şekillendiriyor” dedi.

#stk #odakgazetesi #odakhaber #gökmençiçek #veyseleroğlu #aliözkaya #burhanettinçoban #ibrahimyurdunuseven #mehmetzeybek #ahmetkarakol #musiad www.odakgazetesi.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi