Advert

Emanete sahip çıkıyoruz

Afyonkarahisar İl Müftülüğü 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106’ıncı yıl dönümü nedeniyle İl Müftüsü Sinan Kazancı, İl Müftü yardımcıları ile bir dizi ziyaret gerçekleştirdi

Emanete sahip çıkıyoruz
Emanete sahip çıkıyoruz Admin
Bu içerik 50 kez okundu.

İl Müftüsü Sinan Kazancı ve İl Müftü Yardımcısı Harun Yılmaz tarafından Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi ziyaret edildi.Söz konusu ziyarette okunan Kur’an Kerim sonrası dua eden İl MüftüsüKazancı, “Aziz milletimiz, dünyaya 'Çanakkale geçilmez!' dedirten ecdadımızdan bizlere kalan mirastan ilham ve kuvvet almış, Kur’an-ı Kerim ve hadis-i şeriflerde net bir şekilde vurgulanan şehitlik mertebesine ulaşmak için cansiparane mücadele etmiştir” dedi.

HERZAMAN YANINIZDAYIZ 

İl Müftüsü Kazancı, “Şehitlerimizin emanetine sahip çıkıp, gazilerimizin göz bebeği olan yurdumuzu korumak hepimizin ortak görevidir. Bu duygu ve düşüncelerle, Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümünü kutluyor, 18 Mart Şehitler Günü'nde bu toprakları bize mukaddes bir vatan olarak emanet eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla anıyorum. Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet niyaz ediyor, gazilerimize Rabbim'den sağlık ve afiyet diliyorum” dedi. İl Müftü Yardımcıları Harun Yılmaz, Sevdegül Çekiç ve beraberindeki heyet tarafından da bazı şehit aileleri ziyaret edildi.Koronavirüs tedbirlerine riayet edilerek gerçekleşen ziyaretlerde Kur’an Kerim tilaveti ve şehitlerimiz için dualar yapıldı.

 

#türkiyeharpmalulügaziler #çanakkalezaferi #şehitler #koronavirüs #covid19
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi