Advert

Ülkenin her köşesindeyiz

Gaziantep, Hatay’dan sonra ülkemizde UNESCO tarafından Gastronomi Şehri seçilen ilimizi tanıtmaya devam ediyoruz. Afyonkarahisar Belediyesi tarafından şehrimizin tanıtımı için ülkenin dört bir yanında ki billboardlara reklam verildi

Ülkenin her köşesindeyiz
Ülkenin her köşesindeyiz Admin
Bu içerik 49 kez okundu.

İlimizde 2019 yılı Haziran ayında başlayıp kabul sürecine kadar devam eden çalışmalar kapsamında 31 Ekim 2019’da UNESCO Yaratıcı Şehirleri Ağı’na (UNESCO Creative Cities Network) dahil olmuş bu kapsamda birbirinden önemli çalışmalara imza atılmıştı. Bu unvan ile şehrimizin özgün yemek kültürü hem dünya tarafından takdir görmüş, hem de bizim için şehrimizin tanıtımı ve turizmi adına bir imkan olmuştu. UNESCO Gastronomi Şehri unvanını elinde bulunduran ilimizde tanıtım atağı ise artarak devam ediyor.

8 BİN YILLIK LEZZET

Afyonkarahisar Belediyesi’nin destekleriyle hazırlanan çok sayıda tanıtıcı afiş ülkemizin birçok şehrinde ki billboardlarda sergilenmeye başlandı. Belediyenin resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda, “Sekiz bin yıllık lezzet mirasıyla ülkemizin her köşesinde varız” denildi. Son derece özenle hazırlanan billboardların üzerinde, “#GastronomiŞehriAfyonkarahisar 8 bin yıllık lezzet mirası ile sizleri bekliyor. Gastro şehir Afyonkarahisar için yola çıkılıyor” ibareleri yer aldı.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#UNESCO #afyonkarahisarbelediyesi #gastronomişehriafyonkarahisar #gaziantep #hatay
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi