Özkaya’ya önemli görev

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi geniş katılımla yapıldı. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin MKYK’sında önemli değişikliklere giderken İlimiz Milletvekili Ali Özkaya ise Merkez Disiplin Asil Üyeliğine seçildi

Özkaya’ya önemli görev
Özkaya’ya önemli görev Admin
Bu içerik 105 kez okundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 7. Olağan Büyük Kongresi’nde partililere seslendi. Geniş katılımın olduğu büyük kongrede konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye’yi önce 2023 hedeflerine, ardından da 2053 vizyonuna Cumhur İttifakı ile kavuşturacağız" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kongreye katılanların tüm Türkiye'yi, tüm coğrafyayı, tüm dünyayı temsil ettiğini söyledi.

30 HAZİRAN’A KADAR SÜRE VAR

Vatandaşlara çağrıda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Son birkaç gündür piyasalarda yaşanan dalgalanmalar, Türkiye ekonomisinin temellerini gerçek dinamiklerini, taşıdığı potansiyeli ve yarınını yansıtmıyor. Vatandaşlarımızın evlerindeki döviz ve altını çeşitli finansla araçlarına yatırarak, ekonomiye ve üretime kazandırmalarını istiyorum. İş insanlarımıza da, 30 Haziran'a kadar devam eden varlık barışından yararlanarak, yurt dışındaki kaynaklarını ülkemize getirebileceklerini tekrar hatırlatıyorum”  dedi.

MERKEZ DİSİPLİN KURULU ÜYESİ

“Türkiye için güven ve istikrar" sloganıyla gerçekleştirilen ve Ankara Spor Salonu’nda geniş katılımla yapılan büyük kongrede 1 500’ün üzerinde delege oy kullanırken ilimizden de katılım yoğun oldu. Daha önce 50 olan Merkez Karar ve Yönetim Kurulu listesi 75’e çıkartılırken AK Parti İlimiz Milletvekili Ali Özkaya’ya önemli bir görev daha verildi. Milletvekili Özkaya partisinin Merkez Disiplin Kurulu üyeliğine asil olarak seçildi. İlimizden listeye sadece Milletvekili Özkaya girebildi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

#aliözkaya #akparti7olağanbüyükkongresi # merkezdisiplinkurulu #siyaset #odakgazetesi #odakhaber
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz
Günlük 700 pide dağıtacak
Günlük 700 pide dağıtacak