TÜRK BAYRAĞI’NIN GÖLGESİ ALTINDA

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Yönetim Kurulu ve İYİ Parti İlçe Başkanı ile birlikte İhsaniye İlçesi'nde esnafları tek tek dolaşarak Türk Bayrağı hediye etti

TÜRK BAYRAĞI’NIN GÖLGESİ ALTINDA
TÜRK BAYRAĞI’NIN GÖLGESİ ALTINDA Admin
Bu içerik 35 kez okundu.

İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu esnafa bayrak dağıtımı ile ilgili konuşarak; “Esnafımıza Bayrak dağıtımı seferberliğimiz olumsuz hava şartlarına rağmen devam ediyor. Bu gün İhsaniye İlçesi'ndeki esnaflarımızın işyerlerini şanlı Türk Bayrağımızla donatmak için buradayız. Kar yağışı altında Bayrak dağıtımı etkinliği kampanyamıza  ayrı bir güzellik kattı. Bugün buraya siyaset yapmak, oy istemek için gelmedik. Esnaf kardeşlerimizle kucaklaşmak, Genel Başkanımız Meral Akşener’in selamlarını ileterek onun gönderdiği şanlı Türk Bayrağımızı vermek için buradayız” ifadelerini kullandı.

HERKES TÜRK BAYRAĞI ALTINDA TOPLANSIN

Herkesin Türk Bayrağı altında toplanması gerektiğine vurgu yapan Mısırlıoğlu; “Hepimiz her zaman olduğu gibi Bayrağımızın altında toplanmalıyız. Esnaflarımızın sıkıntılarını biliyoruz. Esnafımızın yaşadıkları zorlukları her hafta basın toplantılarımızda dile getiriyor, getirmeye de devam edeceğiz”dedi. Bayrak dağıtımından dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden İhsaniye esnafı ise Türk Bayrağı’nı öperek Mısırlıoğlu’na teşekkür ettiler.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

#odakgazetesi #muhammetmısırlıoğlu #iyiparti #türkbayrağı #ihsaniyeilçesi #esnaf
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz
Günlük 700 pide dağıtacak
Günlük 700 pide dağıtacak