Gurur yapmadılar özür dilediler

Afyonkarahisar'da çiğ köfteyi 'acılı' yaptığı gerekçesi ile Yılmaz Koç’u darp ettikten sonra cezaevine gönderilen Gurur Şenel ile kardeşi Hüseyin Şenel, cezaevinde tahliye oldu. Tahliye olur olmaz, darp ettiği Yılmaz Koç ile dükkan sahibini ziyaret eden Gurur kardeşler, hem dükkan sahibinden, hem de darp ettikleri gençten özür dilediler

Gurur yapmadılar özür dilediler
Gurur yapmadılar özür dilediler Admin
Bu içerik 586 kez okundu.

Afyonkarahisar kent merkezi İstiklal Mahallesi'nde faaliyet gösteren çiğ köfteci dükkanına gelen Gurur Şenel isimli şahıs, sipariş ettiği çiğ köftenin acılı olduğu gerekçesiyle çalışan Yılmaz Koç’u  yumruklayarak darp etmişti. Olaydan sonra Gurur Şenel polis tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılırken, olayın duyulması ve tepki çekmesi üzerine polis tarafından tekrar gözaltına alınarak tutuklanmıştı. Gurur Şenel’in kardeşi Hüseyin Şenel’de abisinin tutuklanmasının ardından aynı iş yerine giderek dükkan sahibine saldırmış ve ardından göz altına alınarak tutuklanmıştı.

VALİ ÇİÇEK VE BAŞKAN ZEYBEK, DARP EDİLEN GENCİ ZİYARET ETMİŞTİ

23 gün cezaevinde tutuklu kalan Gurur Şenel ile kardeşi Hüseyin Şenel, tahliye oldu. Tahliye olur olmaz çiçeğini yaptıran Gurur kardeşler, dükkan sahibi ile darp ettikleri Yılmaz Koç’u ziyaret ederek, özür dilediler. Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ile Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, iş yeri sahibi ile darp edilen genci ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulunmuştu. Türkiye’de büyük ses getiren olayın ardından cezaevinden tahliye olan Gurur kardeşlerin bu davranışı büyük mutluluk verdi.

KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Özür dilenmesinin ardından konuşan İşletme Müdürü Turgut Tosun, “İşyerine zorla ve alkollü olarak girdiği hakkında söylentiler olmuştu olayın başında, daha sonradan anlaşıldı ki, zorla girmediği kamera kayıtlarında da var. Alkollü olmadığı o anki psikoloji ve sinirle yaptığını söylemişti. Şuanda da darp edilen elemanımızdan özür diledi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Konunun başından itibaren yakından ilgilenen Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e çok teşekkür ederiz” dedi. 

>>GÖKHAN KOCAASLAN/ODAK ÖZEL HABER

 

#gökmençiçek #çiğköfte #afyonkarahisar #mehmetzeybek #cezaevi #çiğköfteciçocuk
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyon Vakıfbank
Şampiyon Vakıfbank
Ev ev değil,  uyuşturucu deposu
Ev ev değil, uyuşturucu deposu