ANLAMLI ZİYARET

Hayrat İnsani Yardım Derneği Sandıklı temsilcisi Süleyman Güntaş ile dernek yöneticisi Ahmet Erşahin, Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek bir görüşme gerçekleştirdiler

ANLAMLI ZİYARET
ANLAMLI ZİYARET Admin
Bu içerik 70 kez okundu.

Görüşmede açıklama yapan Hayrat İnsani Yardım Derneği Sandıklı temsilcisi Süleyman Güntaş; “Başkanı Mustafa Çöl ile çok olumlu bir görüşme yaptık, sağ olsun kendileri her zaman bizlere desteklerini esirgemedi. Başkan Mustafa Çöl ile birlikte 2015 yılında Bayurbucak, 2016 yılında Halepdeki kardeşlerimiz için rekor seviyesinde yardım malzemesi toplayarak bir ilçeden toplanan en yüksek yardıma ulaştık” dedi.

Açıklamalarının devamında Suriyeli Savaş mağdurlarından bahseden Güntaş; “Şimdi de Suriye’de savaş mağduru, mazlum ve yetim insanlarımız için “Ramazanda Bir İftar’da Bizden Olsun” sloganıyla bir yardım kampanyası başlatıyoruz. Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün destekleriyle Sandıklı Belediyesi ile birlikte hayata geçireceğimiz kampanya için ilçemizin yardımseverlerini açılacak olan standımıza bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Yetkililer tarafından verilen bilgiye göre hafta sonu sosyal medya hesaplarından kampanya detaylarının açıklanacağı ifade edilirken, Sandıklı ilçesi vatandaşlarının her zaman üstüne düşen yardımı yapacaklarına inançlarının tam olduğunun altını çizdiler.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#hayratinsaniyardımvakfı #mustafaçöl #sandıklı #ahmeterşahin #suriyelisavaşmadurları #savaş #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz
Günlük 700 pide dağıtacak
Günlük 700 pide dağıtacak