Advert

Seçimde tüm oylar Çetinova' ya

Salgın nedeniyle ertelenen Bolvadin Muhtarlar Derneği Başkanlık seçimleri dün itibariyle Bolvadin Muhtarlar Derneği dernek binasında gerçekleştirildi

 Seçimde tüm oylar Çetinova' ya
 Seçimde tüm oylar Çetinova' ya Admin
Bu içerik 57 kez okundu.

Dernek binasında gerçekleştirilen seçimde tek aday Muhtar Cumhur Cafer Çetinova oldu. Edinilen bilgilere göre, seçimde ikinci aday olarak yeralan Hakan Aktepe hakkında bulunan suçlamalar nedeniyle mevcut görevi olan Bolvadin Muhtarlar Derneği dernek başkanlığı görevinden açıga alındığı ve bunun sonucunda ise adaylıktan çekildiği öğrenildi.Gerçekleştirilen seçimde tek aday olan Muhtar Cumhur Cafer Çetinova başkanlığa seçildi. Seçim sonucunda denek başkanlığını kazanan Çetinova sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla teşekkür etti.

TEŞEKKÜR DİLEKLERİNİ İLETTİ

Bolvadin Muhtarlar Derneği kongresi tam bir beraberlik ve dayanışma içerisinde geçerek yeni yönetim göreve gelmiştir diyen Muhtar Çetinova; " Köy, kasaba ve ilçe merkezinde görev yapan tüm muhtarları temsil eden derneğimiz; muhtarlarımızın talep ve arzularını ilgili kurum ve kuruluşlara ileterek, sonuçlandırmak gayreti içerisinde olmaya devam edecektir.Muhtarlık; sadece mahalle sorunları ile ilgilenen bir müessese olarak düşünülmemelidir. Şehrin tüm kesimlerinin içerisinde bulunacağı her türlü oluşumda mahallelerin temsilcileri olarak muhtarların da vazifeleri vardır. Siyasi kaygı ve mülahazaların tamamen dışında kalarak bu güzel şehrimize köy ve kasabalarımızla birlikte hizmet götürmek için var gücümüzle çalışacağız.
Bize tevdi edilen bu yeni görevin ilçemize ve muhtarlık camiasına hayırlı olmasını diler, destek veren herkese yönetim kurulum adına teşekkür ederim"
dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #bolvadinilçesi #muhtarlarderneği #cumhurcaferçetinova #seçim #salgın #pandemi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi