Advert

Herşey Afyon için

İlimizde göreve başladığı günden itibaren İlimiz Milletvekilleri ile şehrimizin gelişmesi için büyük bir uyum içerisinde çalışan Vali Gökmen çiçek bu sefer Milletvekili Ali Özkaya ile Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı’yı ziyaret etti

Herşey Afyon için
Herşey Afyon için Admin
Bu içerik 45 kez okundu.

Geçen yıl Haziran ayında ilimize atanan Vali Gökmen Çiçek kısa sürede hayata geçirdiği projelerle her kesim tarafından büyük bir takdirle karşılanmış bu projeler çok sayıda yaygın basında da yer almıştı. Şehrimizin gelişmesi için gece gündüz demeden çalışan Frig Vadisi, Emre Gölü ile Ayazini Köyü’ne büyük önem veren ilçelerde hayata geçirdiği Kadın Kültür Evleri ile büyük dikkat çeken Vali Gökmen Çiçek’in İlimiz Milletvekilleri, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile uyum içerisinde çalışması da gözlerden kaçmadı.

CUMHURBAŞKANLIĞINA ZİYARET

Sürekli Başkent Ankara’da İlimiz Milletvekilleri ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile Bakanlıkları, genel müdürlükleri ziyaret ederek şehrimiz ile ilgili projelere destek sağlayan Vali Gökmen Çiçek bu sefer Cumhurbaşkanlığı’nda ziyaretler gerçekleştirdi. AK Parti Milletvekili Ali Özkaya ile gerçekleşen ziyaret ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda buunan Vali Çiçek, “Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı beyi Milletvekilimiz Ali Özkaya bey ile ziyaret ettik.İdari İşler Başkanımızın Özel Kalemi Hemşerimiz Ertuğrul Örnek ile de bir araya geldik. Değerli Başkanımıza nazik misafirperverliği nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #aliözkaya #gökmençiçek #mehmetzeybek #frigvadisi #emregölü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi