Advert

BU TOPRAKLAR ALTIN DEĞERİNDE

Bolvadin’i Seviyorum Her Soruyu Biliyorum online bilgi yarışması ödülleri sahiplerini buldu

BU TOPRAKLAR ALTIN DEĞERİNDE
BU TOPRAKLAR ALTIN DEĞERİNDE Admin
Bu içerik 52 kez okundu.

Bolvadin Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yapılan aynı zamanda Bolvadin halkının yoğun katılım gösterdiği “Bolvadin’i Seviyorum Her Soruyu Biliyorum” Online Bilgi Yarışması’nda dereceye giren yarışmacıların ödülleri Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan tarafından verildi.

GELECEK GENÇLERLE İNŞA EDİLECEK

Başkanlık makamında yapılan ödül takdim töreninde konuşan Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan; “Bizim belediyecilik anlayışımız ilçemizdeki kültürel eserlerin korunarak geleceğe aktarılmasından ibaret değildir. Esas olan gençliğimizin tarihi ve kültürel değerlerle donatılarak milletimizin geleceğinin tarih şuuru edinmiş gençlerle inşa edilmesi için çalışmaktır” dedi.

YARIŞMANIN TEMEL AMACI

Yarışmanın amacına vurgu yapan Başkan Kayacan; “Bu nedenle gençlerimize önce Kadim Kentimizin 10 bin yıllık tarihini öğreterek, yaşadıkları ilçenin değerini anlamaları maksadıyla böyle bir bilgi yarışma tertip etmiş bulunuyoruz. Bu Kadim İlçenin Belediye Başkanı olarak, yarışmada dereceye giren katılımcılarımız başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

>>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#bolvadin #fatihkayacan #bolvadinbelediyesi #bilgiyarışması #millieğitimmüdürlüğü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BÜYÜK İHALE SONUÇLANDI
BÜYÜK İHALE SONUÇLANDI
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı