Advert

BAŞARI YOLUNDA EMİN ADIMLARLA

Afyonkarahisar’da her geçen gün yapılan projeler ve verilen destekler ile gelişim yolunda daha sağlam adımlar atılmaya devam ediliyor

BAŞARI YOLUNDA EMİN ADIMLARLA
BAŞARI YOLUNDA EMİN ADIMLARLA Admin
Bu içerik 46 kez okundu.

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun tanıtım konusunda verdiği desteklerden bahseden Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek bu işbirliğinden duyduğu memnunniyeti dile getirdi. Başkan Zeybek; “Sağolsun TMF motokros yarışmalarının yanında tanıtım için bizlere her türlü desteği veriyor. Geçtiğimiz aylarda 60 farklı ilden off road tutkunlarını araçlarıyla birlikte ilimizde ağırladık. Yine bu hafta sonu ATV ve UTV tutkunlarını Frig bölgesi olmak üzere şehrimizin birçok noktasında ağırlayacağız” diyerek sportif faaliyetlerin hafta sonu devam edeceğinin sinyallerini verdi.

BÜYÜKELÇİLERİ ŞEHRİMİZDE MİSAFİR EDECEĞİZ

 Gastronomi alanında yapılan çalışmalara ilişkin de açıklamalarda bulunan Mehmet Zeybek, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne 81 il Valiliğine, Belediye Başkanlarına ve Büyükelçilerine lezzet paketi gönderdiklerini hatırlattı. Büyükelçilere gönderilen lezzet paketlerinden çok güzel geri dönüşler aldıklarını ifade eden Başkan Zeybek, Temmuz ya da Ağustos ayı içinde tüm büyükelçileri eşleriyle birlikte Afyonkarahisar’da ağırlamayı düşündüklerini söyledi.

YETMİŞE YAKIN SPOR KULÜBÜ ŞEHRİMİZDE KAMP YAPTI

Gizemli Şehrin tarihi sokaklarında yer alan evlerin restorasyonunun devam ettiğini belirten Başkan Zeybek, Spor Turizminin gelişmesi konusunda da çalışmalar yürütüldüğünü kaydetti. Bu çalışmalar kapsamında geçen yıl  yetmişe yakın takımın Afyonkarahisar’da kamp yaptığını söyleyen Zeybek, bu tarz çalışmaların devam etmesinin şehrin daha çok tanınmasına büyük fayda sağlayacağının altını çizdi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #afyonkarahisar #mehmetzeybek #tbmm #gastronomi #TMFmotokros
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi