AFYONKARAHİSAR’IN GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek Başkanlığında düzenlenen turizm değerlendirme toplantısına katıldı

AFYONKARAHİSAR’IN GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI
AFYONKARAHİSAR’IN GELECEĞİ MASAYA YATIRILDI Admin
Bu içerik 67 kez okundu.

Toplantıya, Vali Yardımcıları Mehmet Boztepe ve Mehmet Keklik, ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, AKÜ Rektörü Mehmet Karakaş, AFSÜ Rektörü Nurullah Okumuş, Belediye Başkanı Yardımcıları Süleyman Karakuş, Murat Öner, Benol Kaplan, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar,  İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır ve turizm sektörünün temsilcileri katıldı. Toplantıda konuşan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek; “Şehrimizin tanıtımı adına Afyonkarahisar Belediyesi olarak elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Belediye olarak her zaman yanınızdayız. Yeter ki Afyon’u hak ettiği yere el birliği ile getirelim” dedi.

VALİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in Afyonkarahisar için bir şans olduğuna dikkat çeken Başkan Zeybek; “Sağolsun Sayın Valimiz ilimizin tanıtımına çok büyük emek veriyor.  Şehrimizin tanıtımına katkı sağlayan bir Valiye sahibiz. Kendisi Afyonkarahisar için bir şans. Bu şansı iyi değerlendirmeliyiz. Sizler adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 2021 yılı içinde şehirde düzenlenecek sportif faaliyetlere pandemi kuralları çerçevesinde hız vereceklerini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın barındırdığı zenginliklerle yılın 12 ayında farklı turizm kollarında hizmet verebilecek altyapıya sahip olduğunu işaret etti.

2021 MOTOKROS ŞAMPİYONASI FESTİVAL HAVASINDA OLACAK

Afyonkarahisar’ın Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 2021 yılında yapılması planlanan Dünya Motokros Şampiyonasına hazırlandığını ifade eden Başkan Zeybek; “2018 ve 2019 yıllarında Dünya Motokros Şampiyonası’nın ikinci ayakları gerçekleştirilmiş, dünyanın en iyi pist ödülünü almıştı. 2019 yılında 2018 senesinden daha iyi bir organizasyon gerçekleştirerek motor sporunu seven insanları, Afyonkarahisar’da buluşturduk. 2020 yılında yapmayı düşündüğümüz bu organizasyonu, COVİD- 19 hadisesinden dolayı ötelemek mecburiyetinde kaldık. Bu sene inşallah geride kalan yıllara nazaran çok daha iyi bir organizasyon yapacağız” diyerek şampiyona ile ilgili bilgiler verdi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

#odakgazetesi #dünyamotokrosşampiyonası #gökmençiçek #mehmetzeybek #covid19 #atso
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Husumet kanlı bitti
Husumet kanlı bitti
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz