TÜSAF’ta Afyon sesleri

Türkiye Sigorta acenteleri Birliği (TÜSAF) 7. Olağan Genel Kurulu hafta sonu Ankara Ticaret Odası Salonunda gerçekleştirildi. Yapılan seçim sonucu İlimizde faaliyet gösteren Afyon Sigorta Acenteleri Derneği seçime damgasını vurdu

TÜSAF’ta Afyon sesleri
TÜSAF’ta Afyon sesleri Admin
Bu içerik 44 kez okundu.

Hafta sonu yapılan olağan seçimle beraber ilimizde uzun yıllardır dernek başkanlığı görevini başarıyla yerine getiren AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı, Bekir Özerdem genel sekreterlik görevine seçildi. Kalabalık bir davetli topluluğunun yanında, Türkiye’de kayıtlı bulunan Federasyona bağlı üye derneklerin katılımıyla gerçekleştirilen 7. Olağan Genel kurulda seçim coşku içinde geçerken, AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı başarılı Sigortacı Bekir Özerdem ilimizi uzun yıllar sonra sigortacılık alanında çok önemli bir makama gelmesinde büyük katkı sağladı.

ÇALIŞMANIN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ

TÜSAF Genel Sekreteri AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem seçim sonrası yaptığı açıklamada, “Biz bu seçimlerde ilimizi başarıyla temsil etmenin yanında, mesleğimizin çok daha kaliteli vasıflı ve heranlamda sorunlarını çözmek amaçlı gece gündüz demeden çalışmanın önemini bilerek yaşıyoruz. Meslek komiteleri, acenteler, federasyon ve çatı kuruluşumuz SAİK’in önemini bilerek hareket ediyoruz” dedi.  Özerdem sözlerine şöyle devam etti: “Bu anlamda sigorta sektörüne tabi olan herkesle uyum içerisinde sektörün sorunlarını çözmek ve her zaman iyiyi bulmak amaçlı çalışmalarımıza yön vereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini belirtiyoruz. Uzun yıllardır sigorta acenteliği ve dernek yöneticiliği yapmanın yanında artık sigorta üst kurullarında görev yapmanın bilinciyle, ilimizin hak ettiği yerde olması için sektörel konularda çalışmalara devam edeceğiz” diye konuştu.  TÜSAF Genel Sekreteri Bekir Özerdem 7. Olağan genel kurulla seçilen tüm yönetime birlik beraberlik adı altında başarılar diledi.

>>GÖKHAN KOCAASLAN

 

#tüsaf #ticaretodası #afsad #bekirözerdem #afyonsgortaacenteleriderneği #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Husumet kanlı bitti
Husumet kanlı bitti
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz