Advert

Uyuşturucudan 43 tutuklama

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz önderliğinde ki Emniyet güçleri uyuşturucu konusunda 2021 yılında destan yazmaya devam ediyor. Şu zamana kadar uyuşturucu ticareti yapan 43 kişi tutuklanarak ceza evine konuldu

Uyuşturucudan 43 tutuklama
Uyuşturucudan 43 tutuklama Admin
Bu içerik 55 kez okundu.

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü 2021 yılına da hızlı bir giriş yaptı. 23 Ocak 2020 tarihinde ilimize ataması yapılan ve kısa sürede ilimizde gerçekleştirdiği operasyonlarla büyük takdir toplayan İl Emniyet Müdürü Ali Temiz uyuşturucu konusunda da önemli çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. İlimiz genelinde uyuşturucu satışına, kullanımına geçit vermeyen ve bu konuda birbirinden önemli operasyonlar gerçekleştirilmesini sağlayan İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’in girişimleriyle çok sayıda uyuşturucu satıcısı yakalanarak adalete teslim edildi.

DİNAR YOĞUN ÇALIŞIYOR

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü başta olmak üzere, Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü Motosiklet timleri gibi Emniyet Müdürlüğünün tüm birimleri uyuşturucu konusunda gece gündüz demeden yoğun bir tempoda çalıştı. Emniyet Müdürü Ali Temiz’in gayretleriyle yaklaşık 20 yıl sonra yeniden açılan Dinar Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği de başarılı operasyonlara imza atmaya devam ediyor. İlimiz genelinde ise Ocak-Şubat ve Mart ayları içerisinde yapılan operasyonlarda gözaltına alınan 43 uyuşturucu satıcısı ve kullanıcısı oldukları belirlenen kişi tutuklanarak cezaevine konuldu.

HAFTA SONUNDA TUTUKLANDI

Hafta sonunda ise yine Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda 8.6×9 cm ebatlarında sentetik peçete(sentetik kannobinoid) ele geçirildi. Gözaltına alınan 1999 Afyonkarahisar doğumlu Hasan A. İle Halil İbrahim G. İsimli şahıslar hakim karşısına çıkarıldı. Hasan A. İsimli şahıs tutuklanırken Halil İbrahim G. İsimli şahıs ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #alitemiz #narkotik #emniyetmüdürlüğü #narko #dinarilçesi #uyuşturucuoperasyonu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi