Yükselişimiz devam edecek

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, 3-0 kazandığımız Norveç maçının ardından açıklamalarda bulundu

Yükselişimiz devam edecek
Yükselişimiz devam edecek Admin
Bu içerik 51 kez okundu.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Başkanı Özdemir, Malaga'daki maçı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun yanı sıra TFF 1. Başkan Vekili ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekilleri Mehmet Baykan, Yılmaz Büyükaydın, Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Yönetim Kurulu Üyeleri Alkın Kalkavan, İsmail Erdem ve A Milli Takım'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Soydan ile birlikte izledi.

CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM

Berat gecesini tebrik ederek sözlerine başlayan Başkan Özdemir, "A Milli Takımımız bu güzel gecede Türk insanını, Türk milletini sevince boğdu. Başta Şenol Güneş hocamız olmak üzere tüm oyuncularımızı canı gönülden kutluyorum. Allah her zaman onların yardımcısı olsun. Fikstür çekilince grubun iki güçlü takımı ile arka arkaya oynayacağımız için şanssızlığımıza üzülmüştük. Üç maçta 5 puan iyi olur diye düşünüyorduk ama daha 2 maçta 6 puana ulaştık. Grup lideriyiz ve Salı akşamı Letonya'yı da yenerek Mart ayı maçlarımızı tamamlamış olacağız. Çok iyi bir jenerasyon yakaladık. Şenol Hocamız bu oyuncularımızı gayet iyi bir şekilde değerlendiriyor. Nasıl Avrupa Futbol Şampiyonası'na katıldıysak Katar'daki 2022 Dünya Kupası'na da katılacağımızı ümit ediyorum. Çocuklarımızın bu başarıyı getireceklerine yürekten inanıyorum" ifadelerini kullandı.

ELEMELERİ GEÇECEĞİZ 

2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu ikinci maçında Norveç'i 3-0 mağlup eden A Milli Futbol Takımı'nı tribünden izleyen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Dünya Şampiyonası elemelerini geçmeyi güçlü bir şekilde başaracağız" dedi.Bakan Kasapoğlu: "Türk futbolunun yükselişi, yürüyüşü güçlü yarınlara doğru devam edecek"

>>>ODAK HABER MERKEZİ

#MehmetMuharremKasapoğlu #UEFA #TFF #NihatÖzdemir #ŞenolGüneş #futboltakımı #AMilliTakımı #TürkiyeFutbolFederasyonu #GençlikveSporBakanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz
Günlük 700 pide dağıtacak
Günlük 700 pide dağıtacak