Advert

ÖNLEMLER ALINMIYOR

CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz haftalık olağan basın açıklaması yaptı. Açıklamasın da Afyonkarahisar da bulunan sorunlu olan karayollarına değindi

ÖNLEMLER ALINMIYOR
ÖNLEMLER ALINMIYOR Admin
Bu içerik 46 kez okundu.

Başkan Görgöz açıklamasında Afyonkarahisar İl Merkezine 5 km uzaklıkta, İzmir karayolu üzerinde bulunan karayolu hakkında “’ÖLÜM VİRAJI’ olarak anılan bir virajımız var. Bu yol ve bu viraj 2000 yılında açıldı. O günden-bugüne defalarca ölümlü, yaralamalı kazalar meydana geldi. Çok farklı, dikkat çekici önlemler alınmasına rağmen, virajın çok keskin olmasından dolayı kazalar olmaya devam ediyor. Geçen hafta da yolcu taşıyan bir otobüs devrildi ve 10 kişi yaralandı” ifadelerini kullandı.

Başkan Görgöz açıklamalarında iktidarın yaptığı kongreleri eleştirerek “Son açıklanan verilere göre vaka sayısı 20.058, vefat sayısı ise 153. Vaka ve vefat sayılarındaki artış tüm vatandaşlarımızı korkutuyor. Hele bir de sürekli “maske, mesafe, temizlik” deyip, halkla adeta dalga geçercesine yapılan AKP’nin “lebaleb” kongreleri tarifi zor bir vakayı ortaya çıkartmıştır” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #afyonkarahisar #yalçıngörgöz #chpafyonkarahisar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi