HALK İÇİN EN İYİ HİZMET

Çay Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Turgut Özal ve Recep Tayyip Erdoğan Bulvarında başlatılan çevre düzenleme çalışmaları kapsamında eski olan aydınlatma direkleri yenilendi

HALK İÇİN EN İYİ HİZMET
HALK İÇİN EN İYİ HİZMET Admin
Bu içerik 63 kez okundu.

Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı yaptığı çevre düzenlemeleri ile ilgili yaptığı açıklamada Fen İşleri Ekiplerinin büyük bir özveri ile çalıştıklarını söyledi. Başkan Atlı, ilçenin yenilenmesi için birçok çalışmanın daha proje aşamasında olduğunu belirterek; “İlçemizin önemli giriş ve çıkış noktalarından olan Turgut Özal ve Recep Tayyip Erdoğan Bulvarında Fen İşleri ekiplerimiz tarafından çevre düzenlemeleri kapsamında alt yapı, bordür ve yol yenileme çalışmaları başlatıldı. Alt yapısı yenilenen bulvara renkli bordür döşendi” dedi.

ÇOK İYİ BİR NOKTADAYIZ

Çay halkının sorunlarının giderilme noktasında iyi bir seviyeye geldiklerinin altını çizen Başkan Atlı Fen İşleri Ekiplerini gösterdikleri çabalardan dolayı tebrik etti. Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek; “Önümüzdeki günlerde hava durumuna göre Turgut Özal ve Recep Tayyip Erdoğan Bulvarında sıcak asfaltlama yapılarak halkımızın hizmetine sunulacak. Biz göreve geldiğimiz günden itibaren “Gönül Belediyeciliği” sözümüze sadık kalarak halkımıza en iyi hizmeti verebilmenin çabası ve gayreti içerisindeyiz. Bizi izlemeye devam edin” ifadelerini kullandı.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #hüsayinatlı #çaybelediyesi #fenişleri #altyapıçalışmaları #turgutözal #receptayyiperdoğan
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Husumet kanlı bitti
Husumet kanlı bitti
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz