Vali Çiçek işi sıkı tutuyor

Ayazini Köyü, Frig Vadisi ve Emre Gölü’nün tarihi ve kültürel değerlerini gün yüzüne çıkartıp Dünyaya tanıtmak için gece gündüz çalışan Vali Gökmen Çiçek, Ayazini için gece gündüz çalışıyoruz. Hep beraber bu köyü uçuralım” dedi

Vali Çiçek işi sıkı tutuyor
Vali Çiçek işi sıkı tutuyor Admin
Bu içerik 71 kez okundu.

İlimizde göreve başladığı ilk günden itibaren Frig Vadisi ve bölgesine büyük önem veren sık sık Ayazini Köyü, Frig Vadisi ve Emre Gölü çevresinde incelemelerde bulunup bölgede devam eden projeleri yakından takip eden Vali Gökmen Çiçek işi sıkı tutmaya devam ediyor. Vali Gökmen Çiçek’in talimatlarıyla Ayazini Köyü’nde ikamet eden bazı vatandaşlar Kapadokya’ya götürüldü.

BU KÖYÜ UÇURALIM

Valilik tarafından düzenlenen Kapadokya gezisine katılan Ayazini’lilere seslenen Vali Gökmen Çiçek, “Ayazini için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Hiç bir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Hep beraber bu köyü uçuralım. Ayazini köylülerine güveniyorum. Allah yardımcımız olsun" dedi. Ayazini’li vatandaşların Kapadokya gezisinde çektikleri videoları twitter hesabından paylaşan Vali Çiçek, “Frig Vadisinin kalbi Ayazini köylü hemşehrilerimiz bahara hazırlanıyor. Hem köylerini imar ediyorlar hemde gelen misafirlerini en iyi şekilde karşılamak için yeni bilgiler,yeni fikirler edinmeye çalışıyorlar. Bu amaçla hep beraber Kapadokya gezisindeler.Baharda bekliyoruz."

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#gökmençiçek #frigvadisi #AyaziniKöyü #turizm #emregölü #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz
Günlük 700 pide dağıtacak
Günlük 700 pide dağıtacak