Advert

Herşey birlikte güzel

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, ATSO’nun uyguladığı Avrupa Birliği destekli Mermer Sektöründe İş Sağlığı Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi’nin tanıtılması amacıyla düzenlenen toplantıda basın mensupları ile buluştu

Herşey birlikte güzel
Herşey birlikte güzel Admin
Bu içerik 51 kez okundu.

Basın toplantısında açıklamalarda bulunan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, 2009’dan bu yana imza attığı projelerle, ‘Projeci Oda’ olarak tanımlanmaya başlamıştır. Geçen hafta, Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle sürdürdüğümüz ve BREEAM’den Türkiye’deki kamu binaları arasında en üst düzey Yeşil Bina Sertifikası alarak sonlandırdığımız ‘ATSO Yeşil Etikete Kavuşuyor’ projesinin bizleri gururlandıran bir neticesini aldık. Odamız, merkezi İngiltere’de olan bina araştırma ve değerlendirme kuruluşu BREEAM’in dünya çapında yaptığı oylamada dünyanın en iyi yeşil binası seçildi” dedi.

HER ŞEY BİRLİKTE GÜZEL

Afyonkarahisar’da “Her şey birlikte güzel” diye yola çıkılarak yapılan her çalışmada başarı kazanıldığını belirten Serteser, “Bu oylamada bizlere destek olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Oda-Borsa camiamıza, Afyonkarahisar Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e, Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Zeybek’e, Milletvekillerimize, İl Genel Meclisi Başkanımız Sayın Burhanettin Çoban’a, Afyon Kocatepe Üniversitemiz ile Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitemiz’e, Zafer Kalkınma Ajansımız’a, ilimizden ve il dışından sivil toplum kuruluşlarımıza, üyelerimize, yaptığınız haberler ve yazdığınız köşe yazıları ile sesimizi duyuran siz değerli basın mensuplarına, yurtiçi ve yurtdışından bizi destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Bu gurur ve başarı hepimizin. Afyonkarahisar için mottomuz: Her şey birlikte güzel” diye konuştu.

>>ODAK HABER MERKEZİ

#odakgazetesi #Atso #Zaferkalkınmaajansı #ATSOYeşilEtiketeKavuşuyor #breeam #Afsü #RifatHisarcıklıoğlu #İgm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi