EV SAHİPLİĞİ GİZEMLİ ŞEHRİN Mİ OLDU?

Afyonkarahisar’da AK Parti, İYİ Parti, CHP ve MHP’nin İl Başkanları Afyonkarahisar’ın TEKNOFEST’e ev sahipliği yapması dolayısıyla bir araya geldiler

EV SAHİPLİĞİ GİZEMLİ ŞEHRİN Mİ OLDU?
EV SAHİPLİĞİ GİZEMLİ ŞEHRİN Mİ OLDU? Admin
Bu içerik 45 kez okundu.

 Toplantıya AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz, İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan katıldı. TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali’nin şehrin tanıtımına büyük oranda etkisinin konuşulduğu toplantıda Afyonkarahisar’ın daha birçok projeye ve festivale ev sahipliği yapacak seviyede bir şehir olduğunun altı çizildi.

BÜYÜK BİR FESTİVAL

Festival ile ilgili bilgiler veren AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay; “ TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürütücülüğünde, Türkiye’de milli teknolojinin geliştirilmesi konusunda kritik rol oynayan birçok kuruluşun paydaşlığıyla düzenlenen Türkiye'nin ilk ve tek havacılık, uzay ve teknoloji festivalidir” dedi.  

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #iyiparti #teknofest #hüseyinceylanuluçay #sanayiveteknolojibakanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Husumet kanlı bitti
Husumet kanlı bitti
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz