HEDEF CAN KAYBINI ÖNLEMEK

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın talimatları ile Yeni Çivril Yolu Çakıcı Köyü Kavşağına Işıklı uyarı lambası ve hız uyarı levhaları takıldı

HEDEF CAN KAYBINI ÖNLEMEK
HEDEF CAN KAYBINI ÖNLEMEK Admin
Bu içerik 46 kez okundu.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven ve Ali Özkaya bir süre önce Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya ziyarette bulunarak bir takım isteklerinin olduğunu dile getirdiler. Çivril Yolu Çakıcı Köyü Kavşağında yaşanan kazalardan dolayı Ali Özkaya’dan ışıklı uyarı levhası talebinin gelmesi üzerine Başkan Sarı gerekli olan çalışmaları başlattı. Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından kavşağa ışıklı uyarı lambası ve hız uyarı levhaları takıldı.

KAZALARIN ÖNÜNE GEÇECEĞİZ

Yapılan çalışma ile ilgili bir açıklama yapan Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı; “Geçtiğimiz aylarda Yeni Çivril yolumuzun hizmete açılmasının ardından maalesef Çakıcı Köyü kavşağında kazalar yaşandı. Kazaların önlenmesi adına Milletvekilimiz Ali Özkaya’dan lamba takılması ve uyarı levhaları asılması için talepte bulunmamızın ardından Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından uyarı lambaları ve hız levhaları takıldı “ ifadelerini kullandı.

Levhaların başlıca hedeflerinin can kaybının önüne geçmek olduğunu söyleyen Başkan Sarı, herkesi trafikteki kurallara uymaya davet etti.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #ibrahimyurdunuseven #dinarbelediyesi #nihatsarı #dinarilçesi #aliözkaya #karayollarıbölgemüdürlüğü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyon Vakıfbank
Şampiyon Vakıfbank
Ev ev değil,  uyuşturucu deposu
Ev ev değil, uyuşturucu deposu