Advert

Para esnafın hesabında

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatları ile pandemi döneminde genelge kapsamında faaliyetlerini durduran ve kısıtlanan esnaflara yönelik yapılacak olan bin TL’lik nakdi destek esnafların hesaplarına bugün itibariyle geçti

Para esnafın hesabında
Para esnafın hesabında Admin
Bu içerik 73 kez okundu.

Pandemi döneminde zor günler geçiren kahvehane, kıraathane, okul kantini, lokanta, restoran ve köftecilere verilecek bin TL’lik nakdi destek için başvurular 19 Mart Cuma günü sona ermişti. Belirlenen kriterleri yerine getiren esnafımızın hesaplarına bugün itibari ile nakdi destek paraları yattı.  

SÖZ VERDİK HESAPLARINA YATIRDIK

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, belediye olarak her zaman esnaf ve sanatkarın yanında olduklarını ifade etti. Pandemi döneminde zor bir süreçten geçen kahvehane, kıraathane, okul kantini, lokanta, restoran ve köftecilere belediye olarak destek olduklarını ifade eden Başkan Zeybek,“Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren halkımızın ve esnafımızın yanında olduğumuzu söylemiştik. COVİD-19 salgını dolayısıyla sıkıntılı bir dönem yaşayan ve genelge kapsamında faaliyetlerini durduran, kısıtlanan esnafımıza destek olmak istedik. Nakdi destek için belediyemize başvuran ve kriterleri yerine getiren esnafımızın hesaplarına bugün itibariyle paralarını yatırdık” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #mehmetzeybek #pandemi #covid19
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi