RSP Başarıyı ödüllendiriyor

Her gün daha özgün ve yenilikçi projelere imza atan ve ücretsiz kolej eğitimi veren Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji başarılı olan öğrencilerini ödüllendirmeye devam ediyor.

RSP Başarıyı ödüllendiriyor
RSP Başarıyı ödüllendiriyor Admin
Bu içerik 38 kez okundu.

Daha önceki yıllarda başarılı öğrencilerini Almanya, Budapeşte, Prag gibi Avrupa ülkelerine gönderen kolej yine projeler kapsamında Polonya ve Ukrayna’ya da öğrenciler gönderdi. Ayrıca kitap yarışmasında başarılı olan öğrenciler aileleri ile birlikte Umre’ye de gönderildi. Bunların yanı sıra ülkemizde de yapılan etkinlikler kapsamında başarılı olan öğrenciler kolej tarafında Çanakkale, İzmir, Ankara, Eskişehir gezilerine gönderildiler.

MADALYA TAKILDI

RahmiyeSare Palalı Teknik Koleji şimdide 2020 -2021 Eğitim ve Öğretim yılında birinci dönem birinci sınavlar sonucunda her sınıf düzeyinden en başarılı üç öğrenciyi madalya ile ödüllendirdi. Öğrencilere madalyalarını veren Okul Müdürü İbrahim Çakal: “Öğrencilerimiz pandemi sürecinde çok ağır tempo ile ders çalıştı ve hiçbir sıkıntı yaşamadan ilk yazılılarımızı bitirdik. Burada bugün madalya verdiğimiz öğrencilerimizde bu yazılılarda kendi sınıf düzeylerinde en başarılı olan öğrencilerdir. Öğrencileri tebrik eder başarılılarının devamını dilerim” dedi.

GURUR DUYUYORUZ

Ödüller verilen konuşan Okul Müdür Yardımcısı Ömer Mürsel Bilik: “Kolejimizi her geçen yıl daha başarılı öğrenciler tercih etmektedir. Bunun da faydasını görmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimiz akademik olarak çok başarılı noktalara gelmektedir. 300 den fazla öğrenciyi üniversiteye yerleştiren kolejimiz bu sayıyı daha da yukarıya çekme hedefimiz devam etmektedir. Öğrencilerimiz ile gurur duyuyoruz. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz” dedi.

Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Çanakkale İzmir Ankara Eskişehir 0 Afyonkarahisar Ömer Mürsel Bilik Okul Müdür Yardımcısı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Husumet kanlı bitti
Husumet kanlı bitti
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz