Virüs kongrede bulaşmadı

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban covid-19 tedavisinin sürdüğünü, ancak virüse AK Parti büyük kongresinde yakalandığı şeklindeki yorumların gerçek dışı olduğunu söyledi.

Virüs kongrede bulaşmadı
Virüs kongrede bulaşmadı Admin
Bu içerik 55 kez okundu.

Basın mensuplarının “geçmiş olsun” dileklerini iletirken sorularını da cevaplandıran İGM Başkanı Burhanettin Çoban, genel sağlık durumunun iyi olmakla birlikte, gerekli tedaviye devam ettiklerini belirtti. Çoban, “Bugün test yapıldıktan sonraki üçüncü günüm. Halen hiçbir kovid belirtisi taşımıyorum” dedi.

OĞLUMDAN BULAŞMIŞ OLABİLİR

Basın mensuplarının “Virüse AK Parti büyük kongresi sonrası yakalandığınızla ilgili yorumlar yapılıyor, doğru mu?” sorusuna cevap veren İGM Başkanı Burhanettin Çoban şunları söyledi; “Sağlık durumumuzla ilgili bizleri arayan, soran, iyi dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum. Covid-19 virüsüne AK Parti Büyük Kongresi’nde yakalandığım şeklindeki yorumlar gerçek dışıdır. Küçük oğlum Emir’in bir arkadaşında koronavirüs tespit edilince önce oğlum Emir’e, sonra da tüm ailemize test yaptırdık. Beş kişilik ailemizde sadece küçük oğlumda ve ben de test pozitif çıktı diğer aile fertlerimizde negatif çıktı. Bu virüsün şahsıma oğlumdan geçmiş olabileceği kanaatindeyim” dedi.

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban Koronavirüs Covid-19 AK Parti Kongre salgın virüs
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz
Günlük 700 pide dağıtacak
Günlük 700 pide dağıtacak