Eğitimler devam ediyor

Antrenör eğitimindeki yenilenme çalışmalarının ardından TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü bu kez Genç Futbolcu Gelişim Programı ile UEFA Elit A ve UEFA Pro Lisans antrenör eğitim programlarına yönelik geliştirme süreci çalışmalarını Antalya'da yapıyor.

Eğitimler devam ediyor
Eğitimler devam ediyor Admin
Bu içerik 42 kez okundu.

9 Nisan'a dek sürecek organizasyona TFF'ninantrenör eğitimcilerinin yanı sıra akademisyenler ve antrenörler katılıyor. Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin'in yönettiği çalışma grubu toplantısının içeriği teorik ve pratik eğitimler ile özel çalışmalardan oluşuyor. Daha önceki antrenör eğitim programı toplantılarında olduğu gibi, bu süreçte de antrenör eğitimcilerine yönelik fiziksel ve kişisel gelişim odaklı programlar uygulanmaya devam ediyor. Sağlık ve fiziksel uygunluk ile ilgili testler yapılıyor. Çalışma grubu toplantısında, genç futbolcu gelişimine yönelik stratejik hazırlıklar da gerçekleştiriliyor. Bu sürecin sonunda UEFA Elit A ve UEFA Pro Lisans antrenör eğitim programlarının yeni içerikleri şekillenecek.Bu arada Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin ve Antalya'daki çalışmalara katılan eğitimciler Ümit Milli Takım'ın Alanya'da Sırbistan ile yaptığı özel maçı izledi.

TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü Genç Futbolcu Gelişim Programı UEFA Elit A ve UEFA Pro Lisans antrenör eğitim Oğuz Çetin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz
Günlük 700 pide dağıtacak
Günlük 700 pide dağıtacak