Advert

YATIRIMA DOYUM OLMUYOR

Türk Milletinin tarih boyunca yaşadığı en büyük zaferlerden birinin başlangıç noktası olan Afyonkarahisar için yatırımlar yapılmaya devam ediliyor

YATIRIMA DOYUM OLMUYOR
YATIRIMA DOYUM OLMUYOR Admin
Bu içerik 78 kez okundu.

Afyonkarahisar’da tarihe ışık tutacak olan çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Orman ve Su İşleri Eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, yürütülen bu çalışmalar hakkında bilgiler verdi. 24 Ağustos’ta Akşehir’deki karargâhın Şuhut’a taşındığını ve Şuhut Karargahı’nın son dönemlerde yıprandığını dile getiren Eroğlu, olası yıkılma durumunda dolayı başlatılan restorasyon çalışmalarının bittiğini söyledi.

BİRÇOK YATIRIM YAPILDI

Başkomutan Tarihi Milli Park Sınırları içerisinde bulunan Ataköy’den Kocatepe’ye, Kocatepe’den Şuhut İlçesi’ne kadar olan 34 km’lik Zafer Yoluna sıcak asfalt döşendiğini söyleyen Eroğlu, bu tarz çalışmaların her dönemde devam etmesi gerektiğine vurgu yaptı. Bakanlığı döneminde yaptığı çalışmalara değinen Veysel Eroğlu; “Biz bundan önce olduğu gibi bundan sonrada tarihimize ve aziz şehitlerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz. Şehit kanlarıyla yoğrulmuş bu topraklarda yatan her şehidimizin aziz hatırasını yaşatmak için ne gerekiyorsa yaptık ve bundan sonra da yapacağız. Tarihi yapılarımızı gözümüz gibi koruduk ve korumaya devam edeceğiz” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

#odakgazetesi #veyseleroğlu #akparti #şuhutilçesi #zaferyolu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi