Advert

ÜÇ YIL GERİDE KALDI

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın göreve başlamasının üçüncü yıldönümü dolayısıyla MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan tarafından kutlandı

ÜÇ YIL GERİDE KALDI
ÜÇ YIL GERİDE KALDI Admin
Bu içerik 55 kez okundu.

Ziyarette, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Karahan ve yönetimi tarafından Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın göreve başlamasının yıldönümü kutlamasına özel olarak pasta kesildi. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Karahan yaptığı konuşmada; “Belediye Başkanımız Nihat Sarı göreve geldiği günden itibaren Dinarımız için gece gündüz demeden çalışarak büyük projelere imza attı. Belediye Başkanımızın her zaman yanındayız. İnşallah ilçemizde daha güzel proje ve çalışmalar gerçekleştireceğine can-ı gönülden inanıyoruz. Dinarımıza 2 yıl gibi kısa bir sürede yapmış olduğu güzel çalışmalar dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE

Ziyaretten ve kutlamadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sarı, Mustafa Karahan’a teşekkür etti.  Başkan Nihat Sarı; “Öncelikle Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Mustafa Karahan’a ve yönetimine bu anlamlı ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyorum. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde Dinarımıza güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

#nihatsarı #mustafakarahan #dinarbelediyesi #odakgazetesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi