VERİLEN SÖZLER TUTULSUN

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu haftalık basın toplantısını gerçekleştirdi

VERİLEN SÖZLER TUTULSUN
VERİLEN SÖZLER TUTULSUN Admin
Bu içerik 103 kez okundu.

Basın toplantısına Millet ittifakı İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen’de konuk olarak katıldı. Avukatların 5 Nisan Avukatlar gününü kutlayarak basın toplantısına başlayan Başkan Mısırlıoğlu gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

İHALE YAPILDI, İNŞAAT YOK

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in seçim vaatleri arasında olan AFRAY projesi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, verilen sözlerin tutulmasını istedi. Konu ile ilgili konuşan Mısırlıoğlu; “AFRAY projesinin ihalesinin yapıldığını, alan firmanın sunum yaptığını, bir taşla iki kuş vurulduğunu ve AFRAY’ın hızlı trenle entegre olacağının müjdesini verenler bu sözler neden buharlaşıp gitti” dedi.

İHTİYAÇLAR GİDERİLMELİ

Şehrin otopark probleminin bir an önce çözülmesi gerektiğini söyleyen Başkan Mısırlıoğlu, halkın sesinin duyulmasını ve bir an önce ihtiyaçların giderilmesi gerektiğinden bahsetti. Bir süre önce Kültür Merkezi yapılacağı konusunda Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in verdiği sözü hatırlatan Başkan Mısırlıoğlu, bütün sözlerin bir an önce yerine getirilmesi gerektiğinin altını çizdi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #mehmetzeybek #afray #muhammetmısırlıoğlu #iyiparti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz
Günlük 700 pide dağıtacak
Günlük 700 pide dağıtacak