Bir destekte Belediyeden

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek'in talimatlarıyla şehrimizdeki ilçelerin tamamında başlatılan "Kadın Kültür Evleri Projesi’ne bir destek de Afyonkarahisar Belediyesi’nden geldi

Bir destekte Belediyeden
Bir destekte Belediyeden Admin
Bu içerik 51 kez okundu.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinde bulunan 3 katlı binada oluşturulacak Kadın Kültür Evi’ni Afyonkarahisar Valiliğine tahsis edeceklerini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, kadınlarımızın bu binada birçok alanda eğitim alacaklarını söyledi.

MERKEZDE KADINKÜLTÜR EVİ 

Yine burada kadınlarımızın yöresel değerlerimize uygun kurslarda verileceğini aktaran Başkan Zeybek, hayata geçirilen ‘Kadın Kültür Evleri Projesi’ ile ev hanımlarının bir taraftan eğitim gördüğünü diğer taraftan da sosyalleşerek ev ekonomilerine katkı sağladıklarını söyledi. İlçelerde hayata geçirilen Kadın Kültür Evi projesini şehir merkezinde de oluşturacaklarını kaydeden Başkan Zeybek; “Sağolsun Valimiz Gökmen Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Kadın Kültür Evleri’ne Afyonkarahisar Belediyesi olarak bizlerde destek vereceğiz. Hanım kardeşlerimizin sosyalleşmesi ve el ürünlerini tanıtması amacıyla bu tür sosyal sorumluluk projelerine her zaman desteğimiz devam edecek” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#odakgazetesi #kadınkültürevleri #kadın #emekçikadın #elemeği
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dua buyurunuz
Dua buyurunuz
Günlük 700 pide dağıtacak
Günlük 700 pide dağıtacak