Advert

BİR ALIŞVERİŞLE ÇOK ŞEY FARK EDER

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Visa, küçük işletmeleri desteklemek üzere “Bir Alışverişle Çok Şey Fark Eder” kampanyası başlattı

BİR ALIŞVERİŞLE ÇOK ŞEY FARK EDER
BİR ALIŞVERİŞLE ÇOK ŞEY FARK EDER Admin
Bu içerik 66 kez okundu.

Konu hakkında Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada “Ülkemiz, 1 yılı aşkın süredir yeni tip koronavirüs salgınının olumsuz etkilerini yaşamaktadır. Covid-19 salgının en büyük etkisi küçük işletmelerde görülmektedir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin araştırmasına göre ülkemizdeki KOBİ’lerin yüzde 99’u küçük işletmelerdir.  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ile Visa, küçük işletmelere destek olmak amacıyla ‘Bir Alışverişle Çok Şey Fark Eder’ kampanyasını başlatmıştır” 

TÜKETİCİLERE ÇAĞRI

Yapılan açıklamada, “Kampanya ile ülke genelinde tüketicilere çağrıda bulunarak herkesi ihtiyaçlarını yaşadıkları bölgedeki yerel küçük işletmelerden karşılamaya teşvik etmek amaçlanmaktadır. Küçük işletmeler, KOBİ’ler ülke ekonomimizin bel kemiği, istihdamın can damarlarıdır. Tüketiciler olarak küçük işletmelere destek olmamız, ekonominin daha hızlı toparlanmasını, küçük işletmelerin faaliyetlerine kaldıkları yerden devam etmelerini, tedarik ve değer zincirlerinin de tekrar sağlıklı bir şekilde işlemesini sağlayacaktır. Küçük işletmelerin sesleri hiç bitmesin, hayatlarımızdaki yerleri hiç eksilmesin istiyoruz ve tüm herkesi bu kampanyaya destek vermeye davet ediyoruz” denildi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #kobi #koronavirüs #covid19
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Sahte gelinlere 100 bin lira kaptırdı
Bonzai ele geçirildi
Bonzai ele geçirildi