Advert
Advert
Advert

Yalan söylemeyi bırakın

Geçen hafta sonu Sözcü Gazetesi’ne demeç vererek, “Atatürk Karargahı bakımsızlıktan çürüyor” diyen CHP Milletvekili Burcu Köksal önceki gün ise Grup Başkan Vekili Özgür Özel ile birlikte Atatürk Karargahında poz verdi. Bunu gören AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ise, “Halkımız herşeyin farkında”

Yalan söylemeyi bırakın
Yalan söylemeyi bırakın Admin
Bu içerik 89 kez okundu.

Sözcü Gazetesi’nin 4 Nisan tarihli nüshasında, “Atatürk Evi’ne yok, Keşkek Evi’ne var” manşeti ile verilen haberde, “Kurtuluş Savaşı’nın Afyon’da ki simge mekanlarından Atatürk Karargah Evi çürümeye terk edilirken, 1.2 milyon lira harcayıp “Keşkek Evi” yaptırdılar” ifadesine yer verildi. CHP İlimiz Milletvekili Burcu Köksal ise gazeteye verdiği demecinde, “Afyon’da binlerce insan borç içinde. Atatürk Karargahı ve Zafer Müzesi bakımsızlıktan çürüyor. Keşkek Evi için bu israf neden” demişti. CHP’li Köksal daha önce de Şuhut Keşkek Evi için 12 milyon TL harcandığını iddia etmiş bu iddia ise Orman ve Su İşleri eski Bakanı İlimiz Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından anında yalanlanarak ev için 1.2 milyon TL harcandığını söylemişti.

HALKIMIZ HERŞEYİN FARKINDA

CHP Milletvekili Burcu Köksal’ın Atatürk Evi ile ilgili yaptığı açıklamaları AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay tokat gibi cevap verdi. Önceki gün ilimize gelerek Partililerle biraraya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Özgün Özel’e CHP İlimiz Milletvekili Burcu Köksal’da eşlik etti. Özel ve Köksal aynı gün içerisinde Şuhut İlçesinde de incelemelerde bulunup Büyük Taarruz Karargahı Atatürk Evi önünde kameralara poz verdiler. Bu fotoğrafı alarak sosyal medya hesabından kullanan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “AK Parti tarafından restorasyonu yapılan Atatürk evini dün ziyaret edenler geçen hafta 'Atatürk evine para yok, keşkek evine para var' diyordu. Artık halkımıza yalan söylemeyi bırakın. Halkımız her şeyin farkında!”.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #burcuköksal #veyseleroğlu #sözcügazetesi #akparti #hüsayinceylanulucay
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar tamamlandı
Çalışmalar tamamlandı
Yarım elma gönül alıyor
Yarım elma gönül alıyor