Advert
Advert
Advert

Polis Teşkilatımızın 176. yaşında

AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın polis teşkilatının kuruluş yıldönümü neddeniyle bir mesaş yayınladı

Polis Teşkilatımızın  176. yaşında
Polis Teşkilatımızın  176. yaşında Admin
Bu içerik 80 kez okundu.

AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın yayınladığı mesaj'da; "Kökleri iki bin yıllık medeniyet tarihimizin derinliklerine uzanan ve 10 Nisan 1845’te çağın gereklerine uygun şekilde tanzim edilerek kurulan Polis Teşkilatımız, kadim devlet geleneğimizin en önemli sembollerinden birisi olarak karşımızda durmaktadır.

Zaman ve mekan mefhumu gözetmeksizin, dürüst ve özverili çalışma anlayışıyla üstlendiği her görevi yerine getiren emniyet mensupları, insan haklarına saygılı, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, yüksek disiplin anlayışına sahip, güler yüzlü ve yardımsever olmasıyla da milletimizin gönlünde ayrı bir yere sahiptir.

Her alanda kendini geliştiren, günün gerektirdiği yenilikleri kullanan ve teknolojiye ayak uyduran Türk Polis Teşkilatı dün olduğu gibi bugün de halkımızın en güven duyduğu kurum olmaya devam edecektir.

Bu vesile ile Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, emekliye ayrılmış ve vazifelerinin başında halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden yurdumuzun her köşesinde özellikle de şehrimiz Afyonkarahisar ‘ da görev yapan polislerimizin polis haftasını kutluyor, tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarına ve ailelerine sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum" dedi. 

>>>ODAK HABER MERKEZİ 

#POLİS #Polisteşkilatı176yaşında #AFSİAD
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar tamamlandı
Çalışmalar tamamlandı
Yarım elma gönül alıyor
Yarım elma gönül alıyor