Ailece kitap okuduk

2012 Aile Yılı Projesi kapsamında yürütülen çalışmalar devam ediyor. Cumartesi günü saat 20.00’de Afyonkarahisar Valiliği himayesinde kitap okuma etkinliği düzenlendi

Ailece kitap okuduk
Ailece kitap okuduk Admin
Bu içerik 41 kez okundu.

Afyon Ailece Kitap Okuyor başlığı ile düzenlenen etkinlik hakkında Afyonkarahisar Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Kitapların büyülü dünyalarına ailecek misafir olmaya ne dersiniz? Düşünen yüz 2021 Aile Yılı Projemiz kapsamında Cumartesi saat 20.00'de hep birlikte kitap okuyoruz.Üstelik #afyonaileceokuyor etiketiyle yapılan paylaşımlarınıza hediyelerimiz var” denildi.

EROĞLU MASAL KİTABI OKUDU

Kitap okuma etkinliğine katılım yoğun oldu. Orman ve Su İşleri eski Bakanı AK Parti İlimiz Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu’da etkinliğe torunu ile kitap okuyarak eşlik etti. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Milletvekili Prof. Dr. Eroğlu, “Afyonkarahisar 2021 Aile yılında ailece kitap okumak gibi çok güzel bir faaliyet gerçekleşiyor.Aile bağlarını perçinlemek için güzel bir faaliyet. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.Ben de bu faaliyete torunum Nil Azra Eroğlu’na masal kitapçığı okuyarak katıldım” dedi.

BAŞKAN ZEYBEK'DE KATILDI

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’te “#afyonaileceokuyor” etiketi ile kitap okudu. Başkan Zeybek yaptığı paylaşımda, “2021 Aile Yılı kapsamında “#afyonaileceokuyor” sloganıyla hep birlikte eğitici kitaplarımızın sayfalarında buluştuk. Okuma özelliğimizi eğitici bir anlayışla gelecek nesillerimize miras bırakmak istiyoruz. Tüm halkımızı kitap okumaya davet ediyorum” dedi. İl Müftüsü Sinan Kazancı’da etkinliğe ailesi ile katıldı. Afyonkarahisar Müftülüğü’nden yapılan açıklamada, “Valiliğimizin 2021 Aile Yılı Projesi kapsamında Cumartesi saat 20.00'de  #afyonaileceokuyor etkinliğine İl Müftümüz Sayın Sinan Kazancı ailesiyle kitap okuyarak katıldı” denildi. Valilik himayesinde düzenlenen kitap okuma etkinliğine kaymakamlar, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ve çalışanları, iş insanlara ve vatandaşlar yoğun ilgi göstererek paylaşımlarda bulundular.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #mehmetzetbek #afyonaileceokuyor #aileyılı #veyseleroğlu #kitapokuma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öncelik iş sağlığı ve iş güvenliği
Öncelik iş sağlığı ve iş güvenliği
Değişim Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Değişim Tüm Hızıyla Devam Ediyor