Advert
Advert
Advert

Büyük lokma ye, büyük söz söyleme! Yalanı tekzip ettiler

Sözcü Gazetesi’ne demeç vererek, “Atatürk Karargahı bakımsızlıktan çürüyor” diyen CHP Milletvekili Burcu Köksal’a AK Parti İlimiz Milletvekili Ali Özkaya, tokat gibi bir cevap verdi; “Büyük lokma ye, büyük söz söyleme”

Büyük lokma ye, büyük söz söyleme! Yalanı tekzip ettiler
Büyük lokma ye, büyük söz söyleme! Yalanı tekzip ettiler Admin
Bu içerik 47 kez okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi İlimiz Milletvekili Burcu Köksal yaygın basın organlarından olan Sözcü Gazetesi’ne verdiği demecinde Şuhut İlçesine yapılan Kekşek Evi’ne harcanan parayı eleştirerek ilçede bulunan Atatürk Karargahı’nın çürümeye terk edildiğini belirtmişti. CHP İlimiz Milletvekili Burcu Köksal gazeteye verdiği demecinde, “Afyon’da binlerce insan borç içinde. Atatürk Karargahı ve Zafer Müzesi bakımsızlıktan çürüyor. Keşkek Evi için bu israf neden” demişti. CHP’li Köksal bu demeci kendisi çürüttü.

Yalanı tekzip ettiler

Geçtiğimiz hafta içerisinde ilimize gelen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ile birlikte Şuhut’ta yer alan Büyük Taarruz Karargahı Atatürk Evi’ni ziyaret eden Milletvekili Burcu Köksal ziyaret sonunda Büyük Taarruz Karargahı Atatürk Evi önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Basın mensuplarına poz veren heyetin fotoğrafını ve Sözcü Gazetesi’nde yer alan manşet haberin küpürünütwitterden paylaşan AK Parti İlimiz Milletvekili Ali Özkaya, “Bir hafta içinde kendi oluşturdukları yalanı kendileri elleriyle tekzip ettiren ve AK Parti’nin restore ettirdiği Büyük Taarruz Karargahı(Atatürk Evi) önünde fotoğraf çektirerek bunu tescil ettiren Allah’a hamdolsun. Büyük lokma ye, büyük söz söyleme” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #aliözkaya #burcuköksal #hüseyinceyanuluçay #atatürkevi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar tamamlandı
Çalışmalar tamamlandı
Yarım elma gönül alıyor
Yarım elma gönül alıyor