RAMAZAN AYI İYİ GELECEK

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammed Mustafa Mısırlıoğlu Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı

RAMAZAN AYI İYİ GELECEK
RAMAZAN AYI İYİ GELECEK Admin
Bu içerik 89 kez okundu.

Başkan Mısırlıoğlu mesajında, Ramazan Ayının, kalplerin dirildiği gönüllerin aydınlandığı nefislerin kırıldığı insani duyguların tekrar hatırlandığı manevi yaşamın dolu dolu yaşandığı müstesna bir zaman ayı olduğunu söyledi.

”BU AY SEVAPLARIN KATLANARAK ÇOĞALDIĞI İYİLİKLER AYIDIR”

Başkan Mısırlıoğlu mesajında “Peygamber Efendimizin ifadesi ile Evveli Rahmet ortası mağfiret sonu cehennemden kurtuluş olan On Bir Ayın sultanı Ramazan’ı şerifin tüm İslam âlemine ve Afyonakarhisar’lı tüm hemşerilerimize hayırlara vesile olmasını, yüce Allah’tan niyaz ederim. Ramazan Ayının, kalplerin dirildiği gönüllerin aydınlandığı nefislerin kırıldığı insani duyguların tekrar hatırlandığı manevi yaşamın dolu dolu yaşandığı müstesna bir zaman ayıdır” dedi.

“RAMAZAN AYI BOLLUK VE BEREKET GETİRSİN”

Ramazan ayının herkese bolluk ve bereket getirmesini dileyen Başkan Mısırlıoğlu “Ramazan Ayı her yönüyle birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının nazariyeden fiiliyata döküldüğü ve güçlenerek pekiştiği bir aydır. Şehri ramazanımızın hanelerimize bolluk ve bereket ailelerimize sağlık, sıhhat ve afiyet tüm insanlarımıza sükûnet ülkemize barış ve huzur getirmesini cenab-ı Allah’tan niyaz eder . Ramazan-ı şerifimizin tüm Müslüman alemine ve Afyonkarahisar’lı hemşerilerimize mübarek olmasını dilerim.”dedi.  >>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #muhammedmısırlıoğlu #ramazanayı #iyiparti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öncelik iş sağlığı ve iş güvenliği
Öncelik iş sağlığı ve iş güvenliği
Değişim Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Değişim Tüm Hızıyla Devam Ediyor