Advert
Advert
Advert

Mermerin Başkenti İscehisar !

İscehisar İlçesi'ni daha modern ve yaşanabilir bir hale getirmek için İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin'in talimatlarıyla Ankara ve Afyon Caddelerinde başlatılan çalışmalar aralıksız devam ediyor

Mermerin Başkenti İscehisar !
Mermerin Başkenti İscehisar ! Admin
Bu içerik 94 kez okundu.

İscehisar Belediyesi ilçenin Ankara ve Afyon Caddelerinde çevre düzenleme çalışmaları kapsamında yürütülen çalışmalar ile tüm kaldırımları mermerle kaplayacagını duyurdu.  Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Ahmet Şahin;  "İscehisar Belediyesi olarak mahallelerimizde bir taraftan yeni yol ve kaldırım ihtiyaçlarını karşılarken bir taraftan da mevcut yol ve kaldırımlarımızı da bakımdan geçirip taşıt ve yaya ulaşımına elverişli hale getiriyoruz. Bu çerçevede, Afyon Caddesinde başlatmış olduğumuz kaldırım çalışması devam ediyor. Mermerin başkenti ilçemize yakışır şekilde Afyon ve Ankara Caddelerinde kaldırımlarımızı mermerle kaplayacağız" dedi.

"KALDIRIMLARI YENİDEN İNŞA EDİYORUZ"

Kısa zamanda çalışmaların tamamlanacagını belirten Başkan Şahin; "İlçe kaldırımlarımızı yeniden inşa ediyoruz. Ankara ve Afyon Caddelerinde yürütülen çalışmalar tamamlanır tamamlanmaz  mermerle kapladığımız kaldırımları vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız. İscehisar’ımızı  daha güzel ve daha yaşanılabilir bir ilçe yapmak için çalışmalarımız devam edecek" diye konuştu.

 >>>ODAK HABER MERKEZİ

#odakgazetesi #iscehisarilçesi #ahmetşahin #mermer #altyapıçalışmaları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar tamamlandı
Çalışmalar tamamlandı
Yarım elma gönül alıyor
Yarım elma gönül alıyor