Advert
Advert
Advert

Emirdağ’da işler yolunda

Emirdağ İlçesinin başarılı Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ilçede yürütülen çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Koyuncu ilçede işlerin yolunda gittiğini söyledi

Emirdağ’da işler yolunda
Emirdağ’da işler yolunda Admin
Bu içerik 49 kez okundu.

İlçede ki Kır Düğün Salonu hakkında açıklamalarda bulunan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “Kır Düğün Salonu çalışmalarımızda gün geçtikçe ilerleme kaydediyoruz. Şu an itibariyle sahne yapımına başlanmıştır.Salonumuz yaz aylarında hizmete girecektir.Sosyal Belediyecilik anlayışımızla projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi. Gençlerle ilgili çalışmalarında devam ettiğini dile getiren Başkan Koyuncu, “Çocuklarımız ve gençlerimiz için 56 projemizden biri olan gençlik merkezimizde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Bu mekan gençlerimizi ve çocuklarımızı kültür, eğitim, sanat yönünden ileri bir seviyeye çıkararak daha donanımlı ve kendine güvenen bir gençlik inşa edecektir” dedi.

BAŞTAN SONA YENİLİYORUZ 

Emirdağ Belediye Başkanımız Serkan Koyuncu’nun 56 projesinden biri olan Yayla Suyunun ilçede belli bölgelere getirme projesiyle birlikte yaylalardaki doğal kaynak suyu ilçede belirlenen noktalarında halkın kullanımına sunmaya devam ediliyor. İlçeyi baştan sona yenilemeye devam ettiklerini dile getiren Başkan Koyuncu, “Emirdağ Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler, doğalgaz çalışmalarının ardından bozulan ve deforme olan kilit parke taşı döşeme işlemine Cumhuriyet Mahallesi Mezar Caddesi’nde devam ediliyor. İlçemiz genelinde Cadde ve sokaklarda başlattığımız alt yapı ve üst yapı çalışmalarımız titizlikle sürdürülüyor. İlçemizi baştan aşağıya yeniliyoruz” dedi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #serkenkoyuncu #emirdağbelediyesi #çevredüzenlemeleri #fenişleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar tamamlandı
Çalışmalar tamamlandı
Yarım elma gönül alıyor
Yarım elma gönül alıyor