Advert
Advert
Advert

Vali Çiçek Emirdağ’ı dinledi

İlimize geldiği günden itibaren yoğun bir tempoda çalışan tüm ilçeleri birkaç sefer gezen Vali Çiçek dün yine Emirdağ İlçesinde incelemelerde bulundu. Vali Çiçek, Gömü Belediyesi’nin rekontmen Belediye Başkanı Hakkı Tekin’i de ziyaret etti

Vali Çiçek Emirdağ’ı dinledi
Vali Çiçek Emirdağ’ı dinledi Admin
Bu içerik 61 kez okundu.

Vali Gökmen Çiçek ilçeleri dinlemeye devam ediyor. Vali Çiçek’in dünkü durağı Emirdağ İlçesi oldu. Vali Çiçek, Emirdağ İlçe Kaymakamı Osman Bilici ve Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ile birlikte Karacalar Köyü Hak Halili Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ve Cemevi’ni ziyaret etti. Karacalar köyü ziyaretinde Cemevi’ni de ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, burada incelemelerde bulunarak köy halkıyla da bir süre sohbet etti. Vali Çiçek daha sonra Karacalar Köyü Hak Halili Türbesini Koruma ve Dayanışma Derneği ile Türbe Cami’ne geçerek türbenin tarihi ve manevi önemine ilişkin bilgileri dernek Başkanı Nurettin Şahbaz’dan aldı. Vali Çiçek, Hak Halili’nin torunu Abdilkadir Şahbaz Hazretlerinin Türbesi’ni de ziyaret ederek dua okudu. Vali Çiçek burada ünlü ses sanatçısı hemşehrimiz Kubat ile de görüntülü bir konuşma gerçekleştirdi.

KADIN KÜLTÜR EVİ OLACAK

Emirdağ ilçesi Karacalar Köyü’nü ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Türbe Camii ve Hak Halili Türbesini ziyareti sonrasında ise Gömü Belediyesine geçti. Gömü Belde Belediyesini ziyaret eden Vali Çiçek, üst üste 5. Kez Belediye Başkanı seçilen Hakkı Tekin’den yürüttüğü çalışmalar, beldede hayata geçirdiği projeler ve diğer faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Vali Gökmen Çiçek, 5 yıldır Gömü Belediyesi tarafından faaliyette bulunan, içerisinde Kadınlar Sohbet Evi ve Kütüphanenin bulunduğu binayı inceleyerek bilgiler aldı. Kadınlara her alanda hizmet veren bina Kadın Kültür Evi’ne dönüştürülecek.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

 

#gökmençiçek #kültürevi #gömübelediyesi #emirdağilçesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar tamamlandı
Çalışmalar tamamlandı
Yarım elma gönül alıyor
Yarım elma gönül alıyor