Advert
Advert
Advert

Haddinizi bilin

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, bir televizyon programınaCumhurbaşkanı Erdoğan'ı Menderes'in politikalarından örnek vererek eleştirmesine AK Parti Milletvekili Özkaya, “Haddinizi bilin” İl Başkanı Uluçay ise, “İşte meydan” diye cevap verdi

Haddinizi bilin
Haddinizi bilin Admin
Bu içerik 145 kez okundu.

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, bir televizyon programınaCumhurbaşkanı Erdoğan'ı Menderes'in politikalarından örnek vererek eleştirmesine cevap gecikmedi. AK Parti İlimiz Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “CHP içinde öyle faşist, darbeci ve millet düşmanı bir güruh var ki normal adamları bile sırf bunlara yaranmak ve koltukta kalmak için darbe şakşakçılığı yapıyor. CHP içindeki tarihi geçmişi de olan bu katı mezhepçi ve ayrılıkçı yapının tedavisi şart. Haddinizi bilin” ifadelerine yer verdi.

AŞAĞILIK BİR DİL

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ise, “Bu ülkede milli iradeyi sadece idama mahkum etmeyi, insanları öldürmeyi layık gören zihniyet maalesef hala bir beklenti içerisinde. Ülkemizin çektiği onca acıya rağmen hiç değişmediler, değişmeyecekler. Aziz milletimizin seçtiği bir lidere Menderes’in sonunu vaat etmek hiçbir sözle açıklanamayacak kadar küstah ve aşağılık bir dildir. Ama milletimiz bu katliam beklentilerine geçit vermeyecektir. En son 15 Temmuz’da denediler, karşılığını gördüler. CHP’li Engin Altay’a 15 Temmuz’da darbe girişimi yapan hainlerin elleri kelepçeli bir vaziyette yüzüstü uzanmış fotoğraf karelerini hatırlatarak, bu görüntüleri mumla arayacaklarını, hatta daha beterini yaşayacaklarını hatırlatırız. Emeklilere güveniyorlarsa buyursunlar işte meydan” diye konuştu.

ALTAY NEDEMİŞTİ

CHP Grup Başkan vekili Engin Altay ne demişti: “Rahmetli Menderes de bir dönem bu dinci odaklara pek yüz vermişti, taviz vermişti. Ve onlar o kadar ileri gitmişlerdi ki, Menderes'ten aldıkları güç ve yüzle. Menderes sonra ne yapmak zorunda kaldı? Atatürk'ü Koruma Kanunu'nu yapmak zorunda kaldı. Umarım Erdoğan da sonu benzemesin Menderes'e. Onu biz sandıkla tıpış tıpış göndereceğiz”

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#aliözkaya #hüseyinceylanuluçay #EnginAltay #AKPARTİ #CHP
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar tamamlandı
Çalışmalar tamamlandı
Yarım elma gönül alıyor
Yarım elma gönül alıyor