Advert
Advert
Advert

Huzurunuz herşeyden önemli

Vali Gökmen Çiçek, ilçe ve köy ziyaretlerini sürdürüyor. Her fırsatta vatandaşlarla iç içe olmaya ve onları dinlemeye gayret eden Vali Çiçek, İscehisar Alanyurt’ta başladığı programını Şuhut ilçesi'nde Kayabelen ve Bozan Köyü ziyaretleri ile tamamladı

Huzurunuz herşeyden önemli
Huzurunuz herşeyden önemli Admin
Bu içerik 82 kez okundu.

İlk olarak İscehisar İlçesi Alanyurt Köyü’nde vatandaşlarla bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, istek ve talepleri dinledi. Vatandaşlara her türlü sıkıntıda kendisine ulaşabileceklerini söyleyen Vali Çiçek: “Sizlerin huzuru ve güvenliği bizler için her şeyden önemli. Programların dahilinde sık sık sizleri ziyaret etmeye ve iletilen taleplere çözümler üretmeye çalışacağım” dedi. Alanyurt ilk ve ortaokulunda da incelemeler yapan Vali Çiçek, köyde bulunan okullarda en iyi şartlarda eğitimin devam edebilmesi için incelemelerde bulunarak, gördüğü eksikliklerin bir an evvel giderilmesi talimatını verdi.

VATANDAŞIN İSTEKLERİNİ DİNLEDİ

Programlarına Şuhut ilçesi Kayabelen Köyü’nde devam eden Vali Gökmen Çiçek, köyde bulunan ve 2014 yılından bugüne hizmet veren Hamza Şeyh Dede Kültür Merkezi’ni ardından Hamza Şeyh Dede Türbesi’ni ve köyün nefes alan noktası mesire alanında yapılan çevre düzenleme ve iyileştirme çalışmalarını inceleyerek, köy sakinleri ile görüştü.Son olarak Şuhut İlçesi Bozan Köyü’nü ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi. Vali Çiçek vatandaşların kendisine ilettiği taleplerin bir an önce çözüme kavuşturulması noktasında gerekli talimatları verdi.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#gökmençiçek #şuhutilçesi #hamzaşeyhdedetürbesi #bozanköyü #eğitim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar tamamlandı
Çalışmalar tamamlandı
Yarım elma gönül alıyor
Yarım elma gönül alıyor