Çift koldan tanıtım

Vali Gökmen Çiçek’in girişimleriyle Frig Vadisi, Ayazini Köyü ile Emre Gölü tanıtılmaya devam ederken, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in girişimleriyle ise ilimizin yöresel lezzetleri tanıtılıyor. Canlı yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilimizden övgü ile bahsedildi

Çift koldan tanıtım
Çift koldan tanıtım Admin
Bu içerik 101 kez okundu.

İlimiz son yılların en büyük tanıtım atağına geçti. Büyük bir uyum içerisinde çalışan Vali Gökmen Çiçek ile Belediye Başkanı Mehmet Zeybek şehrin tanıtımı için yoğun bir şekilde çalışıyor. Neredeyse hergün ilimizde yürütülen çalışmalar ulusal kanallarda yer almaya devam ediyor. Vali Gökmen Çiçek’in girişimleriyle Frig Vadisi, Emre Gölü ile Ayazini Köyü’nde yürütülen çalışmalar ile her ilçede faaliyete geçirilen Kadın Kültür Evleri ulusal basında sıkça yer almaya devam ediyor. Frig Vadisi bölgesinde devam eden çalışmaları ise Vali Yardımcısı Mehmet Boztepe yakından takip ediyor. Vali Yardımcısı Boztepe mesaisinin neredeyse tamamını bölgede geçiriyor ve yürütülen çalışmaları yakından takip ediyor.

FOTO ALTI: Vali Gökmen Çiçek’in girişimleriyle Nisan ayının başında Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı FiruzBağlıkaya ve 120 acente temsilcisi ilimize gelerek Ayazini Köyü’nde yapılan çalışmaları yerinde incelemişti.

CANLI YAYINDA BÜYÜK TANITIM

Gastronomi şehri olan ilimizde ise Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yöresel lezzetlerin tanıtımı devam ediyor. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatları doğrultusunda Afyonkarahisar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü ihsan Akar’ın girişimleriyle hazırlanan lezzet paketleri Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop başta olmak üzere HDP’li milletvekilleri hariç tüm milletvekillerine, 81 İl Valiliğine, 81 Belediye Başkanına, Büyükelçiliklere gönderilmişti. Dün ise ATV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yapım ve sunucusu Müge Anlı ilimizden övgü ile bahsetti. Başkan Zeybek tarafından Anlı’ya dünyaca meşhur Afyon Lokumu gönderildi. Canlı yayında konuşan Müge Anlı Afyon Lokumunun ne kadar meşhur olduğundan bahsederken Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e de teşekkür etti. Başkan Zeybek’in talimatlarıyla büyük izlenme oranı olan Beyaz Futbol programı ekibi ile Esra Erol’da programının sunucusu Esra Erol’a da lezzet paketi gönderilecek.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

#ayaziniköyü #gökmençiçek #mehmetzeybek #emregölü #mügeanlı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öncelik iş sağlığı ve iş güvenliği
Öncelik iş sağlığı ve iş güvenliği
Değişim Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Değişim Tüm Hızıyla Devam Ediyor