Advert
Advert
Advert

Yalçın taslağı inceledi

Biyoloji Öğretmenlerinin hazırladıkları Biyoloji Terimler Sözlüğü Taslağını İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın inceledi

Yalçın taslağı inceledi
Yalçın taslağı inceledi Admin
Bu içerik 59 kez okundu.

Yusuf Özer Meslek Lisesi Müdürü Nihat Çakmakkaya, Biyoloji Zümre Başkanı Öznur Gürsoy ve Ayşe Uygun İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın 'ı makamında ziyaret etti. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un Biyoloji Öğretmenleri ile buluşmaları sırasında Afyonkarahisar Kız İmam Hatip Proje okulu biyoloji öğretmeni Ayşe Uygun Biyoloji Terimleri Sözlüğü yazılmasının ve ders kitaplarıyla birlikte dağıtılmasının çok faydalı olacağı önerisinde bulundu. Bakan Selçuk bu öneriye karşılık ''O halde bu çalışma sizin performans göreviniz olsun" diyerek görevlendirdi.

ÇOK ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA 

İl Zümre Başkanı Öznur Gürsoy ve Ayşe Uygungönüllü biyoloji öğretmenleriyle iş birliği yaparak Biyoloji Terimler Sözlüğünü hazırladı.Biyoloji Terimler Sözlüğünün 9. Sınıflara ait taslağını inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, "Öğretmenlerimizi, biyoloji terimler sözlüğü hazırlayarak öğrencilerimizin zorlandığı bir alana destek vermelerinden dolayı tebrik ediyorum. Biyoloji terimlerin ağırlıklı olduğu bir ders ve birçok öğrencimizin zorlandığı bir alan bu alanda sahada öğretmenlerimizin eksikleri tespit ederek yeni projeler yapmaları da bizim için çok önemli. Biyoloji terimler sözlüğü için atılan adımın hayırlı olmasını ve yeni projelere öncülük etmesini diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Ziyaret hatıra fotoğraf çektirilmesi ile  son buldu.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#odakgazetesi #metinyalçın #ziyaselçuk #eğitim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar tamamlandı
Çalışmalar tamamlandı
Yarım elma gönül alıyor
Yarım elma gönül alıyor