Advert
Advert
Advert

Desteğimiz devam edecek

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, ilimizin büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, “Afyonkarahisar’a olan desteğimiz artarak devam edecek"

Desteğimiz devam edecek
Desteğimiz devam edecek Admin
Bu içerik 95 kez okundu.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, dün ilimize gelerek birbirinden önemli ziyaretler gerçekleştirdi, toplantı yaptı incelemelerde bulundu. İlk olarak Vali Gökmen Çiçek’i ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, ilimizde ki gençlerin sosyal, kültürel ve sportif tüm faaliyetlerine hizmet edecek olan Çok Amaçlı Spor Salonu ve Genç Ofis’te incelemelerde bulundu. Vali Çiçek burada binada devam eden restore çalışmaları hakkında Bakan Kasapoğlu’na bilgiler verdi. Bakan Kasapoğlu’na İlimiz AK Parti Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ile MHP Milletvekili Mehmet Taytak eşlik etti.

BÜYÜK POTANSİYEL VAR

Bakan Kasapoğlu daha sonra ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu Belediye binası girişinde AK Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları tarafından hazırlattırılan, “Gençlik burada, Bakanın yanında” afişi ile karşılandı. Ziyarette konuşan Bakan Kasapoğlu, “Bugüne kadar ki çalışmalarımızı farklı boyutlara taşımayı hedefliyoruz. Futbolu ile basketbolu ile su sporları ile geleneksel spor dalları ile her alanda Afyonkarahisar’ın önemli bir potansiyeli var. Bizde bunu hem sporcularımız açısından hemde spor turizmi açısından farklı boyuta taşıyacağız. Bu çerçevede Afyonkarahisar Belediyesi ve ilçelerimizle iş birliğimizi güçlendirerek gelecek vizyonumuza yönelik tüm plan ve programlarımızı ve yatırımlarımızı güçlü bir şekilde arttırarak devam ettireceğiz” dedi.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#mehmetmuharremkasapoğlu #akparti #gençlikvesporbakanlığı #mehmetzeybek #afyonbelediyesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmalar tamamlandı
Çalışmalar tamamlandı
Yarım elma gönül alıyor
Yarım elma gönül alıyor