Advert

Havuzu Belediye yapacak

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi tarafından yıllar önce yapımı tamamlanan ve son olarak Afyonkarahisar Belediyesine tahsis edilen Olimpik Yüzme Havuzu, tadilattan geçerek gençlerin kullanımına açılacak. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İzmir Yolu üzerinde yer alan Olimpik yüzme havuzunda incelemelerde bulundu

Havuzu Belediye yapacak
Havuzu Belediye yapacak Admin
Bu içerik 57 kez okundu.

Olimpik Yüzme Havuzunun düzenli bir şekilde kullanılmadığına dikkat çeken Belediye Başkanı Mehmet Zeybek; “İl Özel İdaresi tarafından yıllar önce yapılmış, olimpik yüzme havuzu düzenli bir şekilde kullanılamadı. Bir zamanlar Afyon Kocatepe Üniversitesi’ne devredildi, onlarda işletemedi son olarak Belediyemize tahsisi yapıldı.Bildiğiniz gibi Gençlik ve Spor Bakanımız Muharrem Kasapoğlu sağolsun olimpik yüzme havuzları hususunda çok titiz” dedi.

ŞAMPİYONLAR YETİŞECEK

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Bakanımız bizlerle yaptığı her görüşmede, ‘Afyon’da yüzme kursu açıyor musunuz, yüzmeyi özendiriyor musunuz?’ şeklinde telkinlerde bulunuyordu.Bakanımıza son ziyaretinde şehrimizdeki olimpik yüzme havuzu ile ilgili kendisine bilgi verdik. Burada ciddi bir su kaçağı olduğunu ve bir türlü tespit edilemediğinden bahsettik.  Kaçağın önlenmesi tadilatının yapılması konusunda çalışmalarımızı başlatacağız. Bu çalışmalar bittikten sonra yüzme havuzumuzu gençlerimizin kullanımına açmayı hedefliyoruz. İnşallah burada şampiyonlar yetişecek” diye konuştu.

>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#mehmetzeybek #muharremkasapoğlu #OlimpikYüzmeHavuzu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yeni bina yapılacak
Yeni bina yapılacak
AŞI SIRASI SENDE
AŞI SIRASI SENDE