Afyon iddialı bir şehirdir

İlimizde göreve başladığı günden itibaren yoğun bir tempoda çalışan ve şehre değer katan önemli projeleri hayata geçiren Vali Gökmen Çiçek ilimizin tanıtımına destek olmaya devam ediyor. Vali Çiçek bu sefer ise TRT Haber’e konuk oldu

Afyon iddialı bir şehirdir
Afyon iddialı bir şehirdir Admin
Bu içerik 73 kez okundu.

İlimiz Milletvekilleri, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bürokratlar, siyasiler, basın ve vatandaşlarla büyük bir uyum içerisinde çalışan Vali Gökmen Çiçek, ilimizin kalkınması için büyük çaba sarf ediyor. Afyonkarahisar’ın iddialı bir şehir olduğunu dile getiren Vali Gökmen Çiçek, “Afyonkarahisar iddialı bir şehirdir. İddiası birlik ve beraberliğinden gelir.Afyon'un sanayide, turizmde,tarımda,sporda ve sanatta hep zirvede olması için milletvekillerimiz,bürokratlarımız, siyasilerimiz,basınımız ve halkımızla birlikte mücadele vermekteyiz” dedi.

TRT HABER’E KONUŞTU

Şehrimizin tanıtımına da büyük önem veren Vali Gökmen Çiçek bu seferde TRT Haber’e konuk olarak Frig Vadisi, Emre Gölü ile Ayazini Köyü’nde yürütülen çalışmaları anlattı. Medeniyetlerin, kültürlerin, buluştuğu, her bir noktasının ayrı bir tarih, ayrı bir gizemle dolu olduğu, turizmin yeni gözdesi Frig Vadisi, Ayazini ve Emre Gölü'nde yürütülen projelerle küllerinden doğduğunu dile getiren Vali Gökmen Çiçek, yapılan çalışmaları  TRT Haber'e değerlendirerek vatandaşları baharda gizemli şehir Afyonkarahisar’a davet etti.

>>>ODAK HABER MERKEZİ

 

#gökmençiçek #TRThaber #frigvadisi #ayaziniköyü #emregölü #turizm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Herşey Milli sporcular için
Herşey Milli sporcular için
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı
Cumhurbaşkanı ile hatıra fotoğrafı